• Mbulese makine PREMIUM Quality

Durres
Cmimi Euro
44
Mbulesa per te gjitha llojet e makinave ngjyra gri.
🔵Mbulesa ka shtrese te brendshme pambuku per te mbrojtur bojen e makines, eshte cope e trashë, jo Kineze,
🔵Mbron makinen tuaj ndaj kushteve atmosferike ,shiut ,rrezeve te forta djellit, ngrices, pluhurit, debores.
🔵Me xhepa per pasqyrat.
🔵Hapje me zinxhir tek dera e shoferit.
🔵Llastik shtrengues para dhe mbrapa makines ne fund.
🔵Mekanizem kapjeje nga posht makines me kapse.
Kualiteti i larte (PREMIUM Quality) per me shume shihni Fotot
Per porosi kontaktoni : cel/whatssapp: 0683345300
Transporti falas ne te gjithe Shqiperine.


Cmimi per vetura: 44 euro(transport falas)

Per fuoristrada dhe masa XL/XXL: 58 euro(transport falas)

📞0683345300


KINI KUJDES!!! Nga faqe kosovare dhe shqiptare qe shesin mbulesa makinash me cmime si 15€ apo 19€, jane copa te holla qe nuk mbrojne as nga shiu as nga dielli per me teper nuk shkojne me shume se nje jave sepse jane pa asnje kualitet)


Cel. : +355683345300
 


WhatsApp
Back
Top