Biznese & Shërbime

prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

Filters

Tirane
Per çdo sherbim drejtohuni nepermjet adreses tone elektronike. syrijuaj@hotmail.com
Tirane
Ofroj mbajtjen e llogarive financiare per biznese me ose pa TVSH. Plotesim dhe deklarimet online te Librave te Blerjes dhe Shitjes, TVSH-se...
Tirane
SHES 2 OBJEKTE ARTISTIKE TE PUNUARA VETE NJE VARKE DHE NJE SHTEPI,VARKA 150 MIJE SHTEPIA 250 MIJE. Cel. : 0696311009
Tirane
Shes paisje e vegla pune te nje servisi autoveturash,jane cilesore dhe te pershtateshme per riparim mjetesh deri ne 3.5 ton. Tel. : 0686332589
Tirane
OFROJ LICENSE AUTOSHKOLLE (TEORIE) ME QIRA, OSE OFROJ MUNDESIN E MESIMDHENIES MBASDITE. PER INFORMACION: E-MAIL: inxhinieri1986@hotmail.com...
Tirane
E-Commerce Business Opportunity German based Rocket Internet, (https://www.rocket-internet.com/about), the largest Internet incubator in the...
Tirane
Albanian Advisors Group Ofron sherbime financiare dhe juridike www.aag.al +355 (0) 68 40 72 803 info@aag.al office.shehu@gmail.com
Durres
Ofrojme sherbime kontabiliteti dhe sherbime Juridike per Shoqerite Tregtare Sherbimet tona jane: 1. Deklarimet elektronike per çdo kategori...
Tirane
Ofrojme fizioterapi me aparatura te Nuga Best. Avantazhet: Sheron dhimbjet e shpines dhe te mesit. Ndihmon sistemin imunitar dhe lehteson...
Tirane
Shes : Fotokopje Toshiba e-studio 255 (Black), 1 Plastifikues, 14 Rafte metalike kancelarie, 1 skrivani te madhe dhe nje banak ndares. Çmimi...
Tirane
Per te gjith te apasionuarit ne fotografi, pikture, vizatime dhe imazhe te tjera. Ju vijm ne ndihm per te shitur punimet e tyre ne amerik dhe...
Vlore
SHESIME MAKINERI PER PUNIME ZDRUKTARIE DHE MAKINERI PER PUNIM INOKSI DHE PUNIME TE NDRYSHME MAKINERIT JAN TE PERDORURA NE GJENDJE TE MIRE PER ME...
Kavaje
Shes pompe suvatimi PFT G54E Putzmeister e sapoardhur nga Italia. Ne gjendje te mire pune. Me llaç te gatshem. Tube 25m, steke 1. 3 Fazor. Cel...
Tirane
Klinika e Fizioterapise Fizio 3 me personel te kualifikuar ne fushen e fizioterapise ne aplikimin e metodave me te fundit perendimore ne kete...
Tirane
Shitet biznes bar kafe lojra femijesh. Biznes i ngritur prej 6 vitesh aktualisht ne gjendje pune me klientele te rregullt. Vetem oferta serioze...
Durres
ofrojme punime hidraulike te te gjithave llojeve.sisteme ngrohje dhe ftohje.kam nje eksperience pune prej 20 vitesh ne shqiperi dhe greqi.marrim...
Tirane
Ofrojme punime druri,Konstruksione, dyer druri masive, grila persiane druri & alumini, rrjeta insektesh etj.Cilesi & cmim konkurent. Ju...
Tirane
Kerkohet punonjese fotokopje me eksperience, Mosha 20-30 vjece dhe te jete pa angazhime. Prane Stacionit te Trenit,Tirane. Orari 8:30-16:30 dhe...
Tirane
jepet vila 4 kat me qera adresa rruga Kavajes mbrapa globit e pershtatshme per cdo lloj biznesi me dalje kryesore nga dy krahet e shtepis per me...
Tirane
Tirane. japim me qera 1 ambient biznesi me siperfaqe 170 m2... Ambienti eshte i gjithi i shtruar me pllake dhe eshte i organizuar me nje...
Durres
Ofrojme punime hidraulike te te gjithave llojeve. Me klering ose pagese brenda rrethit Durres. Marim persiper mirembatje hotelesh etj.. Kemi...
Ketu mund te regjistrohen te gjithe tekniket ose zanatalite. Gjithashtu mund te gjeni te gjithe tekniket qe ju nevojiten per shtepine apo biznesin...
Tirane
Shiten rafte dhe dollape per mobilim farmacie ne gjendje shume te mire. Te pershtatshme per cdo lloj ambjenti. Material druri, ngjyre pana dhe...
Lushnje
shiten shishe vere bosh, shishet jane te lara me makineri me proces teknologjik, te dezinfektuara, te ndara sipas llojit, te paketuara me...
Tirane
Brandi CINE TAXI ka disa muaj qe po pushton tregun e Filmave dhe te ushqimeve te shpejta ne Tirane. Kompania kerkon bashkpunim me person fizik ose...
Tirane
Shitet biznesi i nje Lloto Sporti i kompanise Ecco Bet. Adresa: Tek Shallvaret Cel. : 0695752936, 0696550683
Tirane
Shitet call center shum prane qendres se tiranes, per arsye zgjerim biznesi. Aktualisht ne pune, fushata Vodafone dhe Telecom Italia. Ambient i...
Tirane
Dhurata Ime eshte nje faqe ku mund te kerkoni ide kreative per dhurata per cdo moment dhe per cdo person te jetes tuaj. Idete tona jane Falas dhe...
Tirane
Pershendetje te gjitheve! Ne jemi shoqeri Shqiptare, e para ne Shqiperi, e cila krijon dhe mundeson shitjen ne internet te shportave dhurate dhe...
Tirane
Shitet pikture me bojra vaji 50x70 80 euro origjinale Cel. : 0696933990
Back
Top