Biznese & Shërbime

prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Shitet hekur profesional nje pedalesh. Ne gjendje te mire pune. 0699318080
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Pastrim kimik Klavin ofron sherbim pastrimi per cdo produkt. Me eksperience te gjate ne treg Cel. : 0699318080
Tirane
Nese kerkoni Bojaxhi me punim cilesore dhe cmime te arsyeshme kontaktoni numrin 0673014793. Kam eksperience 20 vjecare ne lyerje patinim gipsa...
Shqiperi
FIT.AL - Ndertojme Faqe Web Ne krijojmë faqe interneti për individë, biznese dhe organizata. Disa nga punet tona jane: Biznese teleteam.al...
Vleresim Gjeologo- Inxhinierik Vleresim gjeologo- inxhinierik te gjitha llojeve te bazamenteve natyrore per ndertime civile. Raport...
Tirane
Ofroj Studime Gjeologo Inxhinierike per bazamente ndertime te ndryshme: godina, kapanone, vila, rruge, kanalizime etj. Zoteroj License...
Tirane
Ina's Studio Interior Design, Projecting & Construction Established at city center of Tirana, working all over the world! 𝗦𝗵𝗮𝗿𝗽 & 𝗣𝗲𝗿𝘀𝗼𝗻𝗮𝗹...
Tirane
Tirane, Ofroj sherbime kontabiliteti te ndryshme: -Deklarimin e librave te shitjeve dhe blerjeve -Deklarime te TVSH-se -Deklarim i Tatimit te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Pershendetje, bejme Instalime elektrike civile dhe industriale si: Rezidenca Banimi Hoteleri Zyra Home Automation etj Per info Kontaktoni...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
🎯 Microsoft Excel 1: Aftesi Baze 2: Formula matematikore dhe statistikore 3: Grafiket 4: Tabelat te thjeshta 5: Tabela te Avancuara 6: Renditje...
Studio jone ligjore, ofron shërbime juridike: në konsulencë ligjore, mbrojtje dhe përfaqësim përpara organeve gjyqësore për çështje civile...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Qendra Dentare Trio Dental Center ofron sherbime profesionale dentare si Implante Dentare ne Tirane, Kurora Dentare, Faseta Dentare, Pajise &...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Kurse – Kontabilitet praktik i informatizuar. Modulet: · Bilanci i celjes · Veprimet me magazinen · Blerje dhe shitje ·...
Tirane
Ofroj sherbime SOCIAL MEDIA MANAGER per biznese me kosto te arsyeshme. (Fotoja bashkangjitur). Kontaktoni per bashkepunime ne numrin 0686294202...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
SHËRBIM PROFESIONAL ME KAMERA NË FORMATIN 4K OSE FULL HD Ofroj sherbim profesional ne video dhe fotografi per eventet tuaja: -Dasma -Ditelindje...
Tirane
Shitet super makineri akulli 180kg kapacitet. Makineria prodhon 108 kokrra per 15 minuta. Ftohjen e motorrit e ka me ajer dhe jo me uje. Eshte e...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Ofrojme rikonstruksione shtepiash Me nje eksperience ne europe Bejme elektrike ,idraulike, riparime te ndryshme qatiash,rindryshimin e banjove...
Itali
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Punesim ne Itali Mundesi paisje me letra italiane Kundrejt Pageses Ju lutem kontaktoni ne WhatsApp ne numrin e telefonit: +355682466379
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Ekspozita | Gjykata
Shitet biznes kancelari Rafte dhe materiale kancelarie. 100.000 leke te reja Fotokopje A3 me ngjyra 30.000 leke te reja Total: 130.000 leke...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Ekspozita | Gjykata
ZYRA E PERKTHIMEVE ZYRTARE MULTILINGUA OFRON SHERBIME PERKTHIMI DHE LEGALIZIMI DOKUMENTASH SI ME POSHTE: - aplikimit dhe terheqje dokumentash...
Tirane
Ofrojme sherbime & sete fotografike profesionale ne : Dasma, Festa familjare, Evente te ndryshme, Photoshooting ne studio,Promovime, Etj...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Pershendetje, Ofroj sherbime per montim / riparim kondicioneri dhe sherbim te ngjashem. Kush eshte i interesuar te kontaktoj tek numri 0699555650...
Tirane
Me eksperience 7 vjecare vijme tek ju per t'ju ofruar sherbime elektrike te ndryshme. Cilesi dhe korrektesi. Montojme , riparojme dhe instalojme...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Ofroj licence per Farmaci ( jo te punesohem ),ne Tirane ose Korce per me shume me kontaktoni0692024225 Cel. : 0692024225
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Ministria e jashtme | Brryli
Ofrohet Konsulence per: 1.Kolaudim objektesh 2. Licenc subjekti (zbatim, projektim, kolaudim) 3. Licenc profesionale Mund te telefononi ne...
SERVIS SCOOTER GJIGO Perse duhet te blini skuter? kurse kohe shmang trafik kurse leket nuk vuan per parkim nuk lodhesh duke ecur ne kembe ose...
Tirane
Ofrojme sherbim Kontabiliteti per te gjithe subjektet e interesuar. Zoterojme Licence Kontabilisti te miratuar. Per te githa ato biznese qe jane...
Tirane
Marangoz me eksperience 20 vjecare ne prodhimin e mobiljeve klasike dhe moderne. OFROJ SHERBIMET E MEPOSHTME: PRODHIM MONTIM RIPARIM te mobiljeve...
Shqiperi
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Ofrojme sherbimet e meposhtme: Perkthime zyrtare te gjuhes angleze dhe shqipe, redaktime, etj Aplikime per viza Asistence per e-albania Per me...
Back
Top