Biznese & Shërbime

prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

Filters

Tirane
Ofrojme Sherbime te Ekonomistes dhe Kontabilizmit per: 1) Personat fizik. 2) Biznes i vogel. 3) Biznes i mesem. Sherbimet e ofruara: 1) Sherbime...
Tirane
Gjeni zgjidhje per nevojat tuaja lidhur me: A. Plotesimin e deklaratave tatimore online (Shitje / Blerje / TVSH / Sigurime / TAP) ne perputhje me...
Tirane
EKONOMIST/FINANCIER PER BIZNESIN TUAJ SHERBIMI I OFRUAR SI ME POSHTE Mbajtja e Kontabilitetit per shoqerite me aktivitet(✒Tregeti ✒Sherbim...
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Autostrada Tr.-Dr.
"By-Ter Project"eshte nje kompani qe ofron ndertim banesash, rikonstruksione totale te banesave apo bizneseve egzistuese, per nje raport shume te...
Tirane
Mbajme femije pas shkolle me studim dhe ushqim ose pa studim ofrojme dhe kurse te gjuhes angleze klasa e 1 deri ne klasen e 5. cmimi I arsyeshem...
Vlore
Shitet biznes piceri-bar.Biznesi eshte ne gjendje pune me aparaturat e fundit. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit 069 331 3588...
Tirane
Shes - Panele diellore per uje te ngrohte sanitar. Bejme montimin e tyre ne tarrace ose cati. Prodhime te certifikuara Greke. Magazina Qendrore...
Vlore
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Shitet Faqja instqgrami 100 euro+15k Cel. : 069 95 93 028
Tirane
"iServiceIT.al " Ju ofron sherbime dhe konsulence teknike ne fushen e IT dhe Software Development. Me nje eksperience te gjate ne kete fushe...
Tirane
Sherbime Kontabiliteti per biznese te vogla dhe te mesme . Te gjithe bizneset e vogla dhe te mesme qe jane ne kerkim te nje ekonimiste part-time...
Tirane
Financa Ime, ofron sherbime financiare dhe trajnime ne ndihme te biznesit tuaj Per te gjitha ato biznese qe jane te interesuar per nje ekonomiste...
Tirane
Zenas Albania është projektuar për t’u gjendur sa më pranë Bizneseve me paketat e saj të sigurimit ligjor, duke i’u përshtatur në mënyrë të...
Itali
Freelancer për përkthim dhe interpretim në shqip-italisht / italisht- shqip, shqip-anglisht / anglisht -shqip / gjermanisht -italisht /...
Shqiperi
KOMPANIA JONE JU OFRON SURVEIM 24/24 ore te dites nepermes kamerave te sigurise …. nese keni nje bisnes nje fabrike nje salle telefonike apo...
We provide legal services, legal advice, drafting legal documents, claims, lawsuits, appeals, recourses, national and international trade...
Perfaqesim ne gjyq per çeshtje familjare. Hartim documentacioni per zgjidhje martese me marreveshje, kerkese- padi per zgjidhje martese (divorc)...
La nostra attività consiste nel prestare consulenza e assistenza legale, redazione atti legali, reclami, atto di citazione, querele, appelli...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Ofojmë shërbime të ndryshme ligjore, konsulencë ligjore, përpilim të dokumentave ligjorë, kërkesa, padi, ankime, rekurse, kontrata tregtare...
Tirane
Pse të punësoni një jurist, kur mund të bashkëpunoni me një Zyrë Ligjore? Zenas Albania, krijuar në vitin 2022, është zyra e parë ligjore në...
Tirane
Gjoni Travel & Tours NISJA CDO JAVE SHQIPERI KOSOVE SERBI HUNGARI BUDAPEST GYÖR BRATISLAVA PRAGUE DRESDEN BERLIN HANNOVER BREMEN HAMBURG...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
fizioterapi ne shtepi 50€ ora te gjitha te perfshira kush eshte i interesuar kontaktoni ne numrin +355 69 657 1397 ne tel ose wcp
Tirane
AGJENSIA EUROPA EXPRESS TRAVEL-TOURS JU OFRON 1-BILETA AVIONI 2-BILETA TRAGETI 3-BILETA AUTOBUZASH SI NE GREQI,ITALI,KOSOVE 4-REZERVIME...
Tirane
Ofroj sherbim per mirembajtjen e rrjeteve sociale si Instagram. Fb. TikTok Pune individuale. Hartimi i nje strategjie per marketingun on line...
Tirane
Larje tapicerie makinash,kende dyshek ,divan,kolltuk. Sherbimi qe ne ofrojm eshte nje sherbim profesional ju vim ne ndihme per nje ambient sa me...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
10 Rr. Durresit | Prokuroria
DEKLARIMET TATIMORE & MBAJTJE KONTABILITETI: 1. Biznes i vogel pa TVSH 2. Biznes i vogel me TVSH 3. Biznes i madh me TVSH xhiro deri ne...
Tirane
Ofroj sherbim IT ( Online support ) per individ dhe kompani, zyra, call center, etj. Sherbimi mund te jet periodik ose i rastesishem. Cmime te...
Tirane
Kaprikorner ofron sherbime si Graphic Designer & Menaxhim Rrjetesh Sociale. 🔴 Logo 🔴 Flyer 🔴 Kartvizita 🔴 Broshura dhe dizenjime te ndryshme gati...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Elektricist-Hidraulik Mondi Tirane Ofroj sherbime Elektrike dhe Hidraulike prej 20 vitesh ne qytetin e Tiranes dhe zonat perreth. Punoj ne...
Tirane
Ofroj sherbime kontabiliteti: Regjistrim faturash, liber shitje, liber blerje, listepagesa, deklarime online e te tjera (ditar banke, arke) per...
Shqiperi
Krijim dhe ndertim i website te ndryshem, software te personalizuar, dezign, marketing. Oferta te shumta per website cdo muaj! Duke filluar nga...
Back
Top