PDA

Trego pamjen e plotė tė : Libra & Muzike & Filma & LojraPages : [1] 2 3

 1. Durres, shes 2 Lojera per PS4 (Uncharted 1,2,3 dhe Watch Dogs1) 6.000 Leke
 2. Durres, Shes gazeten origjinale"Miresia" e vitit 1996 e Fondacionit "Rrapush Xhaferri" 60 Euro
 3. Tirane, shes loje ps4 horizon zero dawn per Play Station ps4 game 60 Leke
 4. Tirane, shes Xbox 360 black + wireless controller + Lojera 14.900 Leke
 5. Tirane, Shitet videoteke me mbi 4000 filma, mbi 250 lojra per pc etj... 200.000 Leke
 6. Tirane, shes Lojra xbox
 7. Tė dashuruar me Dijen? Njihuni me "Filozofikja"
 8. Tirane, shes Revista Shkenca dhe Jeta 300 Leke
 9. Tirane, Okazion filma, lojra dhe blu ray te ndryshem
 10. Tirane, shes Sure - SLX - Mikrofon Wirles System 510 Euro
 11. Vlore, shes libra te vitit te pare,dega inxh.mekanike,universiteti politeknik.
 12. Librin”Kontabiliteti nė Praktikė”me 350 faqe,me ushtrime tė zgjidhura sipas SKK-sė,me komente,shpjegime dhe vėrtetime, mund ta gjeni vetėm pranė kėsaj Studjoje Kontabiliteti
 13. Tirane, shes DJ Controller Hercules 110 Euro
 14. Tirane, shes Mikrofon Sure Wirles System SLX 500 Euro
 15. Tirane, shes Mikrofon Sure Wirles System SLX 500 Euro
 16. Tirane, shes Micro Robert 400 Leke
 17. Tirane, shes PLAYSTATION 3 15.000 Leke
 18. Tirane, shes xbox 360 15.000 Leke
 19. Tirane, shes Shes Liber Biologjie "HUMAN BIOLOGY" by Starr & McMillan 2.000 Leke
 20. Tirane, shes Libra 1.500 Leke
 21. Elbasan, shes Playstation 3+lojra, 20.000 Leke
 22. Tirane, ofroj liber kompjuteri per paketen Microsoft Office 2007 dhe Windows 7
 23. Tirane, Fjalor i ri frėngjisht - frėngjisht: Micro Robert 3 Euro
 24. Tirane, shes Librat e Juridikut 1 Leke
 25. Shqiperi, kerkoj Libra per bujqesin
 26. Tirane, shes Kitare elektrike Fender Squier 25.000 Leke
 27. Tirane, shes Playstation4 34.000 Leke
 28. Tirane, shes FJALORĖ 150 Euro
 29. Tirane, shes Mikrofon iTrack studio condeser microphone CM25S 150 Euro
 30. Tirane, shes Shes MANUAL SHERBIMESH PER MAKINA GOLF DHE BORA 1.000 Leke
 31. Tirane, shes Akordues veglash muzikore KORG 2500 Leke
 32. Tirane, jap me qera Foni ( bokse me qera ) 1
 33. Tirane, shes Liber mjekesor 100 Euro
 34. 1-Tirane, shes SHES LEKSIONE EKONOMIKE NE PDF ANGLISHT 1.000 Leke
 35. 2-Tirane, shes SHES LEKSIONE EKONOMIKE NE PDF ANGLISHT 1.000 Leke
 36. Tirane, shes LIBER PSIKOLOGJIE ANGLISHT_UNDERSTANDING ABNORMAL BEHAVIOR 3.000 Leke
 37. Tirane,Shes Liber Biologjie "HUMAN BIOLOGY" by Starr & McMillanStarr & McMillan
 38. Tirane, shes LIBRA FOTOGRAFIE NATIONAL GEOGRAPHIC_ 3 Cope 4.000 Leke
 39. Vlore, ofroj Libėr:"Zjarret eksplozionet dhe mbrojtja prej tyre" 2.000 Leke
 40. Vlore, shes Manual pėr pėrdoruesit e hidrokarbureve tė lėngėt 1.500 Leke
 41. Shes Organo CASIO CTK 811EX
 42. Tirane, shes libra te mjekesise dhe te tjere
 43. Tirane, shes Pedale per kitare elektrike
 44. Tirane, shes Shes libra artistik si te rinj ne oferte 200-500 lek/cp mosha 7-14 vjec
 45. Tirane, shes Shes Lavastoviglie te perdorur shume e mire Marka Elektrolux 15.000 Leke
 46. Tirane, shes Violine 14.000 Leke
 47. Tirane, shes Albumi fotografik Albania from Air 101 foto 1.500 Leke
 48. Durres, SHES AMPLIFIKATOR PER MUZIK, SHUM TE FUQISHEM Viti 2013, 20.000 Leke
 49. Tirane, PLAYSTATION TE BLLOKU / 100 Leke / ora
 50. Tirane, shes AKEORDUES KITARE . MATRIX SR-2500 4.000 Leke