PDA

Trego pamjen e plotė tė : Pajisje dhe aparatura mjekesore & klinikePages : [1] 2

 1. Tirane, shes Panoramex orthopantomograph 10, cmimi okazion 1000 euro
 2. Durres, shes pajisje mjekesore Puls Oksimeter Origjinal 3.000 Leke
 3. Shitet karroce per personat me aftesi te kufizuar 65.000 leke
 4. Tirane, shes Poltron dentar 100.000 Leke
 5. Tirane, shes poltron dentar 1.500 Euro
 6. Peshore farmacie
 7. Tirane, shes Okazion Lazer Depilimi Trio Alexandrite 6.999
 8. Tirane, shitet Paterice mbajtese invalidi 3.000 Leke
 9. Shqiperi, shes pajisje mjeksore Eko Hp Sonos 4.500 cmimi 3.300 Euro i diskutueshem
 10. Shes pajisje mjeksore Eko Philips HD7 - 6.200 Euro
 11. Tirane, shes Aparate Oksigjeni prodhim AMERIKAN
 12. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparate CPAP
 13. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparate Aerozoli
 14. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparat foles pas nderhyrjes kirurgjikale ne laring I RI 400 Euro
 15. Durres, shes pajisje TERMOMETER DIXHITAL 1.500 Leke
 16. Durres, Shitet kabineti dentar i konpletua 1900 Euro (Aleksander Goga)
 17. Tirane, shes pajisje dentare shitje e plote apo pjeseshme 45.000 Leke
 18. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparat oksigjeni perfecto 2, cmimi 400 Euro
 19. Tirane, shes pajisje dentare unit dentar 50.000 Leke
 20. Tirane, shes kabinet Unit dentar portable me rrota Amerikan Adec 220 volt, 800 Euro
 21. Tirane, shes Medikamente 20 Euro
 22. Shkoder, Shiten Aparatura Laboratori Mjekesore
 23. Tirane, shes aparat tensioni marka Omron 4000 lek
 24. Tirane, shes aparat tensioni marka Master-aid_Cmimi 4000 lek
 25. Tirane, shes pajisje mjekesore Minividas 2.200 Euro
 26. Tirane, shes pajisje mjekesore Euro
 27. Tirane, shes krevat fisioterapie, masazhi 16000 Leke
 28. Tirane, shes krevat krevat fisioterapie, masazhi 15.000 Leke
 29. Tirane, shes Karroce per invalide / te moshuar - E RE 12.000 Leke
 30. Tirane, shes Pedan per Invalid, 200 Euro
 31. Tirane, shes mjete invalidi Aparat Degjimi Phonak - Bolero Q50-SP 300 Euro
 32. Tirane, shes Dyshek dhe Jastek nugabest kurativ i RI 840 Euro
 33. Servis , riparime aksesorėsh dhe aparatura dentare
 34. Tirane, jap me qera pajisje mjekesore, kepuce per thyerje kembe 3.000 Leke
 35. Tirane, shes pajisje mjekesore biomikroskop Slit Lamp Rodenstock RO2000 1.300 Euro
 36. Tirane, shes pajisje radiologjie eko ultrasound shimatzu 999 Euro
 37. Tirane, shes Ultrasound ECHO Eko ultrasound siemens me 3 sonda 1.800 Euro
 38. Tirane, shes pajisje dentare 50.000 Leke
 39. Tirane, shes pajisje dentare Aparat per uje te distilluar 10.000 Leke
 40. Tirane, shes pajisje dentare Mjete dentare te paperdorura 10.000 Leke
 41. Tirane, shes pajisje dentare Sterilisation roll (shirit sterilizimi) 2.000 Leke
 42. Tirane, shes pajisje dentare Saliva ejector (thithes peshtyme) 5.000 Leke
 43. Tirane, shes pajisje dentare Mjete dentare dhe pajisje zyre 15.000 Leke
 44. Tirane, shes pajisje dentare Makine mbyllese per qese plastike 2.500 Leke
 45. Tirane, shes Aparete Oksigjeni Devilbiss
 46. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparate CPAP
 47. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparate OPEP dhe Aerosol
 48. Gjirokaster, shes pajisje mjekesore
 49. Shitet Grafi dentare Panorameks i vitit 2015, 8.000 €
 50. Tirane, Shitet Karroce Ortopedike Profesionale 17.000 Leke