PDA

Trego pamjen e plotė tė : kerkoj vend punePages : 1 [2] 3 4 5

 1. Tirane, kerkoj pune freelancer si pėrkthyes
 2. Tirane, kėrkoj punė si Mėsues pėr lėndėt : Gjuhė - Letėrsi Shqipe, Gjuhė e Huaj (Anglisht, Italisht, Greqisht), Arte, Histori Arti dhe Turizėm
 3. Tirane, kerkoj punetore
 4. Korce, kerkoj vend pune Juriste
 5. Tirane, kerkohet vend pune Mesuese (cikel i ulet & gjimnaz)
 6. Durres, kerkoj vend pune Shofer
 7. Tirane, Social Media Manager per mbarvajtjen e rrjeteve sociale
 8. Tirane, kerkoj pune Kuzhiniere
 9. Drejtues teknik per auto servis , licence / dėshmi e aftėsiė profesionale pėr autoriparime - pjese kembimi
 10. Tirane, kerkoj pune kujdestare femijesh
 11. Jam i afte te punoj si Social Media Manager
 12. Lezhe, kerkoj vend pune Ndihmes mekanik
 13. Tirane, kerkoj vend pune as/financiere
 14. Tirane, kerkoj pune part time Inxhinier Mekanik
 15. Tirane, ofrohet part time Inxhinier MEkanik
 16. Tirane, kerkoj pune si babysitter
 17. Tirane, kerkoj pune part time fundjave fizioterapi
 18. Tirane, kerkoj pune part-time pasdite Psikologe - Ofroj kujdes per femijet ne pasdite part-time
 19. Tirane, kerkoj pune Hoteleri
 20. Bashkėpunim pėr biznese/individė (redaktime/menaxhim/lajme)
 21. Kerkoj vend pune, per pergatitjen e pagave dhe deklarimin e listepagesave online
 22. Tirane, kerkoj vend pune Teknik i mesem
 23. Durres, ofert Edukatore
 24. Tirane, kerkoj vend pune telework Ekonomist i jashtem
 25. Tirane, ofrohet vend pune Recepsioniste
 26. Itali, kerkoj vend pune si punonjes
 27. 📣⭐️Studio Dizajn Grafik⚡ Logo, Banera, Animime, Broshura dhe gjithēka tjeter 🙂⭐
 28. 📣⭐️Ndertim websitesh ne WordPress/Joomla/Drupal/Shopify ⚡️ Responsive web design ⚡️ SEO ⚡️Homepage⭐️
 29. Tirane, kerkoj pune part time mbasdite
 30. Berat, ofrohet Mesues Teorie per Autoshkolla, Inxhinier Mekanik: Alfaido Xherimeja
 31. Tirane, kerkoj vend pune Sherbime / Konsulence kontabiliteti
 32. Tirane, ofrohet vend pune Sanitare
 33. Kerkoj pune si perkthyese
 34. Tirane, ofrohet vend pune Ekonomiste
 35. Elbasan, kerkoj vend pune telework Studente
 36. Tirane, kerkoj vend pune shitese
 37. Tirane, kerkoj te punesohem si Mjeke Stomatologe
 38. Kerkoj te punesohem ne Durres
 39. Tirane, kerkoj pune Freelancer Pėrkthyes
 40. Tirane, kerkoj vend pune jurist
 41. Elbasan, kerkoj vend pune Babyssiter, kujdes per femijet, shitese
 42. Tirane, kerkoj pune Dado/Babysitter
 43. Tirane, kerkoj pune si punetore ndihmese
 44. Tirane, kerkoj vend pune Bojaxhi
 45. Tirane, kerkoj vend pune Ekonomiste part time
 46. Elbasan, kerkohet vend pune Ekonomiste
 47. Tirane, ofrohet part time mbasdite Mesues
 48. Tirane, kerkoj pune part time mbasdite
 49. Durres, kerkoj pune si sanitare mirmbajtje
 50. Per te gjitha firmat apo kompanit Kroate, Serbe, Shqiptare, Maqedonase, Kosovare, Qe duan te marin fuqi puntore nga vendet aziatike nga Nepali dhe India: Puntor ne fabrika, ndertim, bujqesi, magazina