PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elektro-shtepiake & IndustrialePages : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

 1. Tirane, shes abazhur 1.000 Leke
 2. Tirane, shes kondicioner Conditioner SENATOR 50.000 Leke
 3. Tirane, shes Karrige druri per bar-kafe 40 Euro
 4. Tirane, shes kondicioner Shes Kondicioner Kollone 24000 BTu 70.000 Leke
 5. Elbasan, shes hekur Hekur rrobash 1.100 Leke
 6. Tirane, shes Peshore Elektronike 5 000lek
 7. Tirane, shes paisje per shishqebab 100 Euro
 8. 2 Ngrofse llampa 120 Euro
 9. Tirane, shes Freskuese - Ventilator 10000 Leke
 10. Tirane, shes kondicioner SHES KONDICIONER 30.000 Leke
 11. Tirane, shes frigorifer 25 Euro
 12. Tirane, shes Shitet raft rrobash 15.000 Leke
 13. Tirane, shes Salvavita ,material cilesor 15 Leke
 14. Tirane, shes sahat elektronik,mates energjie elektrike
 15. Tirane, shes mbrojtesa tensioni i ulet dhe i larte 25 Leke
 16. Tirane, shes Kontaktora,Leshusa te ngarkesave 16A/20A/25A
 17. Tirane, shes Biciklete Fitnessi 140 Euro
 18. Elbasan, shes 15.000 Leke
 19. Tirane, ofroj teknik elektroshtepiake (sherbim ne familje ) cel:0697518843
 20. Tirane, shes Mekanizem per berjen e krepave 2.000 Leke
 21. Tirane, Shes furre pice profesionale - Dopio dhe teke - Marka CB
 22. Tirane, shes Serbrator Silos profesional per prodhimin e pijeve ne shitje 1 Leke
 23. Tirane, shes frigorifer Shitet frigorifer 8.500 Leke
 24. Tirane, shes ventilator Pirun ngrites elektrik dhe manual Jungheinrich ne shitje. 1 Leke
 25. Tirane, shes frigorifer 20.000 Leke
 26. Kavaje, Shitet Furre Pizzerie me gaz & brumatrice 1.100 Euro
 27. Tirane, shes Air Humidifyer / Lageshtuese per ajrin 3.300 Leke
 28. Tirane, shes Depozite-Fuci Uji 6.000 Leke
 29. Tirane, Furre Sobe Angelopo ne shitje. 550€
 30. Tirane, shes kove professionale per pastrim ne shitje 8.000 Leke
 31. Tirane, shes Grires mishi, djathi e buke ne shitje 20.000 Leke
 32. Tirane, shes Banak inox per lokale dhe ristorante ne shitje 15.000 Leke
 33. Tirane, shes Hekur kthys profesional ne shitje. 1 Leke
 34. Tirane, shes Torno hekuri dhe druri ne shitje. 1 Leke
 35. Tirane, shes Kompreso industrial power system ne shitje 1 Leke
 36. Tirane, Shes lavastoviglie profesionale italiane
 37. Tirane, shes Shes grirese mishi profesionale Marka Dadaux
 38. Tirane, Shes banak frigorifer profesional
 39. Tirane, Shes makineri kafeje profesionale
 40. Tirane, Shes brumatrice profesionale
 41. Tirane, Shes banak frigorifer xhami per akullore pasticeri Isaj
 42. Tirane, shes Shes makineri akullore profesionale Modeli Frigomat
 43. Tirane, shes pajisje per fast food kebab - Piaster
 44. Tirane, shes piaster profesionale per restorant
 45. Tirane, shes furre, sobe profesionale Marka Angelopo 550€
 46. Tirane, shes panel diellor Pasqyra paneli 500 Euro
 47. Tirane, shes Makine qepese 20.000 Leke
 48. Tirane, okazion frigorifer 60.000 Leke
 49. Tirane, okazion Frigorifer freskues banak 60.000
 50. Tirane, okazion frigorifer 50.000 Leke