PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elektro-shtepiake & IndustrialePages : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

 1. Tirane, shes Makine qethje Philips HC3400/15 2.490 Leke
 2. Tirane, shes Makine rroje Philips S9031/12 35.900 Leke
 3. Tirane, shes Makine rroje Panasonic Panasonic 8.900 Leke
 4. Tirane, shes Makine prerese Rowenta TN3500F0 1.590 Leke
 5. Tirane, shes Makine shkurtimi Philips 11 ne 1 MG5730/15 6.790 Leke
 6. Tirane, shes Makine rroje Philips S1100/04 5.590 Leke
 7. Tirane, shes Makine shkurtimi Philips 8 ne 1 MG3730/15 3.490 Leke
 8. Tirane, shes Panasonic ER 1411 s 12.900 Leke
 9. Tirane, shes Makine rroje Philips S1100/04 5.590 Leke
 10. Berat, shes SHARRĖ PĖR PRERJE ALUMINI, 1.000 Euro (i diskutueshem)
 11. Tirane, shes frigorifer Shiten 2 frigorifere banak + peshore + rafte 300.000 Leke
 12. Tirane, shes Pajisje Salloni & Parukerie 300.000 Leke
 13. Tirane, shes JOHN DEERE GENERATOR 3.000 Euro
 14. Durres, shes frigorifer Banak 12.000 Leke
 15. Tirane, shes frigorifer 230 Euro
 16. Tirane, shes lavatrice Lavatrice pak e perdorur zanussi 19.000 Leke
 17. Durres, shes 1
 18. Tirane, shes LAVAMAN+ PASQYRE + KOMODINE ME SIRTARE PER MBAJTJE TE MJETE 17000 Leke
 19. Pogradec, shes frigorifer Frigorifer 180.000 Leke
 20. Tirane, oferte Bolier dushi+WC+Dere durale(me xham)=25.000lek(te re
 21. Tirane, shes lavatrice Lavatrice Bosh 15.000 Leke
 22. Tirane, shes frigorifer Frigorifer Banak 100.000 Leke
 23. Tirane, shes ventilator Freskuese 7.000 Leke
 24. Tirane, shes frigorifer Shes frigorifer ariston 10.000 Leke
 25. Tirane, shes sobe Shes sobe me gaz delonghi 20.000 Leke
 26. Durres, shes frigorifer Shes frigorifer 15.000 Leke
 27. Shqiperi, shes Elektroshtepiake 100 Euro
 28. Tirane, shes sobe Furre profesionale 15.000 Leke
 29. Tirane, Tharese Rrobash 30.000 Leke
 30. Tirane, shes frigorifer SHES FRIGORIFER NGRIRES ITALIAN, IARP EIS43 450 Euro
 31. Tirane, shes frigorifer FRIGORIFER 350 LIT 10.000 Leke
 32. Elbasan, shes makineri akullore 10.000 Leke
 33. Tirane, shes sobe 5.000 Leke
 34. Tirane, shes aspirator Aspirator i ri me ambalazhim 5.000 Leke
 35. Tirane, shes Makine qepse 20.000 Leke
 36. Tirane, shes makine kafeje Shes makine frapeje origjinale e blere ne Greqi
 37. Durres, shes kondicioner Toshiba 12.000 BTU Tokesor i RI pa hapur 1.350 Euro
 38. Tirane, shes frigorifer Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-20T 50 Euro
 39. Fier, shes Paisje per kancelari e byrektore Leke
 40. Tirane, shes Piste Vrapimi // Shitet per arsye emigrimi 25.000 Leke
 41. Tirane, shes Makine Akulloreje // Shitet per arsye emigrimi 70.000 Leke
 42. Tirane, shes Shiten Mobiljet e nje Shtepie 100.000 Leke
 43. Durres, shes Mbrojtesa nga Tensioni i (Ulet dhe i Larte) 3.000 Leke
 44. Tirane, shes Bolier 10.000 Leke
 45. Korce, shes Hekur Hekuroses Profesional 400 Euro
 46. Fier, shes frigorifer 120.000 Leke
 47. Durres, shes Frigorifer Banak 15.000 Leke
 48. Tirane, ofroj Projekte + Pune Elektrike,Elektroshtepiake dhe Elektronike
 49. Fier, shes frigorifer
 50. Tirane, shes Kolltuke karrige dhe materiale per Bar-Kafe