PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elektro-shtepiake & IndustrialePages : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

 1. Tirane, shes sobe Pajisje per piceri 200.000 Leke
 2. Tirane, shes ekspres kafe 400 Euro
 3. Durres, shes bombel gazi 3.700 Leke
 4. Tirane, jap me qera shtepi 1.000 Euro
 5. Tirane, shes frigorifer per bar apo restorant 30.000 Leke
 6. Vlore, shes Sistem kondicionimi tavanor, marka Fuji ( 4 cope )
 7. Durres, shes fshese me korent 40 Euro
 8. Tirane, shes frigorifer 30.000 Leke
 9. Vlore, shes Frigorifere freskues dhe ngrires per supermarket. Shiten kasa per supermarkete
 10. Tirane, shes pajisje bulmeti
 11. Tirane, shes pajisje bulmeti
 12. Tirane, shes shitet pajisje per biznes byrek-pica 2.000 Euro
 13. Sarande, shes frigorifer 2 cope permasat (85 x 45 x 50) 16.000 Leke
 14. Tirane, shes lavatrice 10.000 Leke
 15. Tirane, shes frigorifer Shitet Firgorifer Coca Cola 50.000 Leke
 16. Tirane, shes frigorifer Shes frigorifer per pasticeri, freskues me xham me hark. 600 Euro
 17. Tirane, shes frigorifer Shes frigorifer ARISTON 200 Leke
 18. Tirane, shes kondicioner Shitet kondicioner Daikin 12000BTU. 330 Euro
 19. Tirane, shes kondicioner Kondicioner Elite 1 cope 80.000 Leke
 20. Tirane, shes Home cinema theatre 100 Euro
 21. Kurseni ne stinen e nxehte te veres. Shitet Kondicioner Midea i perdorur ne gjendje shume te mire.
 22. Tirane, jap me qera jam shtepi me qera e kompletuar ne cmim uje dhe drita 18.000 Leke
 23. Tirane, shes frigorifer koka kola 200 Euro
 24. Tirane, shes Set lugesh & tenxhere
 25. Tirane, shes kondicioner kondicioner 1.500 Leke
 26. Tirane, shes Makineri Akullorje 2.200 Euro
 27. Tirane, shes Frigorifer Banak me xham harkor 400 Euro
 28. Tirane, shes fshese me korent Fshese me korent Gjermane 9.000 Leke
 29. Tirane, shes MAKINE AKULLORE DHE YOGURT 3.500 Euro
 30. Tirane, Okazion Makine Akulli Klarstein 20kg 500 Euro
 31. Tirane, shes Shiten elektroshtepiake dhe mobilje Okazion 1.500 Euro
 32. Tirane, shes frigorifer frigorifer candy 6.000 Leke
 33. Tirane, shes sobe sobe me gaz 3.000 Leke
 34. Tirane, shes furnele me gaz 5 litra 2.000 Leke
 35. Tirane, shes sobe Grill pėr gatim me ujė praktike 20 Euro
 36. Tirane, shes FRIGORIFER NGRIRES PER BIZNESE 290.000 Leke
 37. Tirane, shes lavatrice Lavatrice Candy. Cmimi 8.000 Lek i diskutushem
 38. Tirane, shes Shes komplet kolltuqesh! 100 Euro
 39. Tirane, shes lavatrice Tirane 80 dri nė 250 Euro sipas markave - direkt nga SUEDIA dhe GJERMANIA
 40. Tirane, shes tharese rrobash Miele T7744C
 41. Tirane, shes fshese me korent AQUA VIVA system
 42. Tirane, shes hekur rrobash Miele
 43. OKAZION !! Tirane, shes frigorifer Frigorifer i pershtatshem per lokale,markete etj.
 44. Tirane, shes frigorifer Frigorifer freskues per biznes 220.000 Leke
 45. Durres, shes kondicioner 15.000 Leke
 46. Tirane, shes abazhur per tavan te varur, spote ndricimi (incaso-metalik) 1.000 Leke/copa
 47. Soba me pelet
 48. Fier, shes frigorifer FRIGORIFERE.MAKINERI SALLAMI DHE AKULLOREJE 1 Leke
 49. Tirane, shes Shes kondicioner 50 euro
 50. Elbasan, shes frigorifer Frigorifer Lokali 40.000 Leke