PDA

Trego pamjen e plot t : Te ndryshmePages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

 1. Tirane, shes Vica mishi 150 kg 300 lek peshe gjall
 2. Tirane, shes Makine qepese, tegel dysh me thurje 80.000 leke
 3. Tirane, shes Makine qepese syzator me 5 fije 50.000 Leke
 4. Tirane, shes Piste vrapimi 250 Euro
 5. Shqiperi, shes Kaldaje me gaz 650 Euro
 6. Mirdite, shes trangj qe pret hekur deri 32-sh 2.000 Euro
 7. Tirane, oferte araf pr Hotele 2.100 Leke
 8. Bombul gazi 40 litroshe 2.700 Leke
 9. Vlore, shes Tavolina dhe karrige per bar restorant
 10. Tirane, shes Fustan masa 10 dhe 12 cmimi 45 usd i diskutuar
 11. Tirane, shes Fustan sjelle nga USA masa 6 cmimi 58.5 usd
 12. Tirane, shes Fustan masa 10 sjelle nga usa 50 usd i diskutuar
 13. Tirane, shes Fustan Adriana Papell masa 8 cmimi 54usd i diskutuar
 14. Tirane, shes Fustan masa 14P cmimi 4500 lek i diskutuar
 15. Tirane, shes Fustan TAHARI masa 4 dhe 14 cmimi 3800 lek i diskutuar 3.420 Leke
 16. kerkohet lista/ databaze per call center shqip
 17. Tirane, shes Fustane nga usa masa 6 cmimi 4.410 Leke
 18. Tirane, shes Fustane Okazion,masa 16 cmimi 4.000 Leke
 19. Tirane, shes Fustane nga usa, masa 8P, cmimi 4000 lek
 20. Tirane, shes Fustane masa 6, cmimi 7650 Leke
 21. Tirane, shes Qen Pastor Belg femer i zi (3 muajsh) 100 Euro
 22. Tirane, shes Kepuce Meshkujsh Lekure Nr 44. (Lee Cooper) 29
 23. Sarande, shes Makine shkrimi 300 Euro
 24. Tepelene, shes Piste Vrapimi " TechnoGym" 150.000
 25. TiraneTirane, shes Paisje per restorant piceri 6.000 Euro i diskutushem.
 26. Tirane, shes Dyqan
 27. Tirane, shes Elektropompa TIPI JS 128 - 4 Q = 288 m (96 l/sek)
 28. Tirane, - Elektropompa TIPI JS 116 Q = 288 m (96 l/sek)
 29. Tirane, - Elektropompa TIPI 150 D - 30 ( ME 6 ELIKA) 600.000 LEKE
 30. Tirane, - Elektropompa TIPI : FS - 150 - 35
 31. Tirane, shes Biciklete 27 yll shume e forte 2.500 Leke
 32. Tirane, shes Polesterol Bukpeshku 10.000 Leke
 33. Tirane, shes BANAK AKULLORE ME VENTILIM
 34. shes SOBE ME KORENT
 35. shes FRITEZE (me kullim)
 36. shes VITRINE PASTICERIE
 37. Kavaje, shes Qen i bardhe 1 vjec me letra 200 Euro
 38. Shqiperi, kerkohet Lojtar pr Clash Royale
 39. Tirane, shes Makine shtypi Offset 6.000 Euro
 40. Tirane, shes Lojra xbox
 41. Tirane, shes BANAK AKULLORE
 42. shes PAISJE PER PASTICERI - GELATERI
 43. Rrisni numrin tuaj te followers ne Instagram 100 % REAL 7.5 ne muaj
 44. Elbasan, shes Shes pikture ne boj vaji te bera vet. 15.000 Leke
 45. Tirane, ofrohet Freelancer Vleresues i pasurive te paluajtshme/Inxhinier gjeodet
 46. Tirane, Shitet paisja Miha Bodytec. 6.000 Euro
 47. Sarande, - Shitet Fas food dhe Zgare Korcare
 48. Sarande, - Sarande, sheten pajisjet e bar-resorant
 49. Tirane, Shiten vegla profesionale palestre dhe dollap i posacem per palester
 50. Tirane, ofroj