PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tendera & Ankande & Ftesa per OfertePages : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

 1. oferte External consultant
 2. Ftese per oferte - Blerje Mishi per Projektin e Kurban Bajramit 2018
 3. Tirane, ftese per oferte Materiale Vizibiliteti
 4. Tirane, ftese per oferte Blerje Ushqim per Bageti - Hime
 5. Tender Notification - Rental of Vehicles for Administration Tirana International Airport shpk
 6. Shqiperi, shpallje Thirrje per Projekt Propozime/ Call for Proposal 15.000 Euro
 7. Tender Notification-Maintenance of Landscape and Irrigation System Tirana International Airport
 8. Elbasan, ftese per oferte Lehtesues Takimesh
 9. Elbasan, ftese per oferte Materiale Visibiliteti
 10. Tender Notification CCTV Control Room Upgrade
 11. Elbasan, ftese per oferte Refreshment / Dreke / Katering nė Prrenjas
 12. Elbasan, ftese per oferte Materiale Kancelarike
 13. Tirane, ftese per oferte kafe dhe pije freskuese
 14. Tirane, ftese per oferte Kancelari
 15. Tirane, ftese per oferte Ambient me qira ditore
 16. Tirane, Oferte per prokurim Nderhyrje Kirurgjikale
 17. Tirane, ftese per oferte Blerje fotokopje me ngjyra
 18. Shtyhet thirrja deri ne date 5 Nentor Durres, Thirrje pėr Trajnerė/Ekspertė
 19. Tirane, tender Blerje Dru Zjarri
 20. Durres, shpallje Thirrje pėr njė Lehtėsues Grupi nė kuadėr tė projektit “Forc
 21. Tirane, ftese per oferte Blerje - Batanije
 22. Tirane, ftese per oferte Blerje - Produkte Ushqimore
 23. Tirane, ftese per oferte Blerje Veshmbathje
 24. Tirane, ftese per oferte Sherbim per Auditim te Brendshem
 25. Tender Notification - For Construction Works for Airfield 2020 SUB-Project I
 26. Tirane, ftese per oferte “Prodhim dhe Montim Kioskash Pėr Zyra” REF: ITB M08-18
 27. Tirane, EXTENDED THE DEADLINE UNTIL 05 DECEMBER FOR TV ADVERTISEMENT PRESENTING 3.500 Euro
 28. Tender Opportunity for Duty Free Business at Tirana International Airport shpk
 29. Tirane, ftese per oferte “Blerje Elektroshtepiake” REF: RFQ M09-18
 30. Elbasan, ftese per oferte Materiale Kancelarike
 31. Elbasan, ftese per oferte per Dreke ne Prrenjas
 32. Tirane, tender Ndertimi i 2 Ambulancave Tipi A1 - Lushnje
 33. Tender Consulting Services for Construction Management of “Airfield 2020" Project
 34. Durres, shpallje Thirrje pėr 2 korespondent lokal
 35. Tirane, ftese per oferte USHQIME,TIPI BUFE
 36. Tender Notification - Supply of Staff Uniforms Tirana International Airport
 37. Tender Notification - Supply with Fuel for Airside Vehicles Fuel Station Tirana International Airport
 38. Tirane, tender Kontraktim 1 Farmaci pėr Shėrbimin e furnizimit me Barna
 39. Tirane, ftese per oferte Kontraktim 1 Subjekt Optik me Okulist ose Opticien (Tirane) (Ref SH03-19)
 40. Tirane, tender ITB - Kontraktim 2 Klinka Dentare) (Ref: SH02-19)
 41. Tirane, tender Blerje Bagetish - Lope & Dhi
 42. Tender Notification For Construction Works For New Rescue And Fire Fighting Station Building
 43. Thirrje pėr shprehjen e interesit pėr angazhiminin e 14 udhėheqėsve teknikė - Shqipėri & Kosovė
 44. Tirane, ftese per oferte Compensation Market Research
 45. Njoftim pėr studio grafike pėr tė realizuar dizenjimin dhe prodhimin e disa materjaleve tė vizibilitetit
 46. Njoftim per facilitues ne zbatimitin e sherbimit te kujdestarise per femijet pa kujdes prinderor.
 47. Ftese per oferte per blerje benzine.
 48. Shqiperi, oferte Thirrje pėr Intervistues
 49. Shqiperi, oferte Thirrje pėr Ekspertė
 50. Tirane, ftese per oferte Salle konference, dreke, pushim kafe dhe akomodim/ Korce