PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tendera & Ankande & Ftesa per OfertePages : 1 2 3 [4] 5 6 7

 1. Elbasan, ftese per oferte Dergesa Postare
 2. Ftese per Oferte - Fondacioni Islamic Relief kerkon te bleje 1 Autoveture
 3. Tirane, ftese per oferte Tirane, ftese per oferte Blerje Mishi
 4. Tirane, ftese per oferte Oferte per blerje Mish Kurbani
 5. Tirane, ftese per oferte Thirrje per pjesemarrje ne tendera vjetore : Hoteleri, Dizajn, Printim, Promocionale dhe Perkthim
 6. Ftese per oferte Realizimi i pushimeve verore pėr fėmijėt e Fshatit SOS
 7. Qerret, ankand ambjent biznesi, 1.477 m² 53.000.000 Leke (Plazh Qerret) - Shitje me Ankand te Pasurise se Paluajtshme
 8. WVA kėrkon tė kontraktojė kompani pėr “Asistencė teknike audio-vizuale pėr prodhimin, post-produksionin dhe transmetimin e drejtpėrdrejtė tė Festivalit tė Rinisė '22 nė platformat dixhitale
 9. TOR NO140 FY22- Kerkese per thirrje "Shprehje Interesi- Konsulent Vleresimi Strategjise WVA"
 10. Kėrkesė pėr shprehje interesi pėr: Inxhinier Ndertimi
 11. Tirane, TENDER NO-139 FY22 "Invitation for prequalification for Travel Agency Services "
 12. Tirane, ftese per oferte Oferte per blere Makine
 13. Tirane, ftese per oferte LYERJE,RIKONSTRUKSIONE&PUNIME ELEKTRIKE
 14. Tirane, ftese per oferte Oferte per blerje Mish Kurbani
 15. Tirane, ftese per oferte Analizė pėr shėrbime pas kujdesi SOSFF
 16. Tender NO-100 FY22 me objekt “Veshje e produkte promocioni tė loguara"
 17. Tender NO-93 FY22 me objekt “Blerje Aparat Fotografik Profesional”.
 18. World Vision Albania shpall Tender NO144 FY22 "Prekualifikimi i ofruesve tė shėrbimit qė operojnė nė fushėn e “Sherbime Katering"
 19. World Vision Albania Tender NO121 FY22 "Prekualifikimi i ofruesve tė shėrbimit qė operojnė nė fushėn e “Hoteleri dhe Salla per evente te medha".
 20. Tirane, ftese per oferte FACILITETE PER ORGANIZIM TRAJNIMI
 21. Thirrje pėr aplikim: NO141FY22 – Vlerėsim Granti - Afati i aplikimit 20 qershor 2022
 22. FTESĖ PĖR OFERTĖ pėr Pije freskuese dhe kuti me ushqime – Bashkia Kukės
 23. Call for Quotation - Contracting a Company or Agency for organizing Youth camps program
 24. Tirane, ftese per oferte Kerkese per oferte Punime dhe Ndėrtime
 25. Kukes, ftese per oferte Ftese per oferte
 26. Shqiperi, tender Tor-NO-152_Bime medicinale dhe aromatike
 27. Tirane, ftese per oferte Analizė pėr shėrbime pas kujdesi SOSFF
 28. Tender NO144 FY22_ "Prekualifikimi i ofruesve tė shėrbimit qė operojnė nė fushėn e“Sherbime Katering"
 29. Tirane, ftese per oferte Oferte per Paisje Mjekesore
 30. Call for Offer Consultant to conduct Feasibility Study
 31. Tirane, ftese per oferte Oferte per Ndertim Qender Shendetesore
 32. World Vision Albania Tender #372674 "Prekualifikimi i ofruesve tė shėrbimit qė operojnė nė fushėn e “Sherbimit TAXI”
 33. Shpallje Preselektim Event #373873 me objekt “Produkte Ushqimore dhe Higjene”
 34. Tender #376646 "Update/redesign the existing webpages of WVA"
 35. Tirane, ftese per oferte FACILITETE PER ORGANIZIM TRAJNIMI
 36. Tirane, ftese per oferte SHERBIME PERKTHIMI GJERMANISHT-SHQIP
 37. Kėrkohen kompani/biznese apo njėsi biznesi pėr: "Trajnim nėpėrmjet Punėsimit"
 38. Kėrkohet ekspert / kompani pėr: "Pėrgatitja e raportit me histori suksesi dhe praktikat mė tė mira tė riintegrimit tė tė rikthyerve nė 10 bashki nė Shqipėri."
 39. Tirane, ftese per oferte Oferte per blerje Dru zjarri
 40. Durres, ftese per oferte FACILITETE PER ORGANIZIM TRAJNIMI
 41. Tirane, ftese per oferte Oferte per Pako ushqimore.
 42. Tirane, ftese per oferte SHERBIM AKOMODIMI
 43. Shkoder, ftese per oferte SHERBIM AKOMODIMI
 44. Elbasan, ftese per oferte Materiale Kancelarike
 45. Elbasan, ftese per oferte Materiale Vizibiliteti
 46. Tirane, ftese per oferte SHERBIM KATERING PER TRAJNIME
 47. Vlore, ftese per oferte SHERBIM KATERING PER TRAJNIME
 48. Shqiperi, ftese per oferte Tender_NO142FY_Blerje bagėti dhi franceze
 49. Tirane, ftese per oferte Developing a Mobile app (IOS, Android)
 50. Tirane, ftese per oferte BLERJE DRU ZJARRI