PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tendera & Ankande & Ftesa per OfertePages : 1 2 [3] 4 5 6 7

 1. [SHTYRJE AFATI] - Ftesė pėr ofertė: Blerje produkte freskuese, ushqimore dhe higjienike
 2. Korce, tender Tender Hotel,Salle,Katering Korce,
 3. Tirane, ftese per oferte DIZAJN DHE PRINTIM KARTOLINASH
 4. Tirane, ankand Ftese per Ankand 4.500 Euro
 5. Shqiperi, tender TENDER NO 144 FY21_PARUKERI GIZ
 6. Shqiperi,Ftesė pėr Ofertė
 7. Tirane, ftese per oferte Ftese per pako Ushqimore
 8. Presektim biznesesh per "Sherbim Kateringu" ne Durres
 9. Thirrje per kuotim: Blerje mobilie pėr shtėpi nė mbėshtetje tė familjeve nė nevojė”, dhe “Blerje pajisje elektroshtepiake nė mbėshtetje tė familjeve nė nevojė
 10. Blerjen e mallrave per kompletimin e QKPA-sė Babrru.
 11. Tirane, ftese per oferte, Sherbime pastrimi
 12. Tirane, ftese per oferte, Blerje artikuj kancelarie
 13. Rikonstruksion i ambjenteve (kati i dyte) ish-komuna Rrashbull, Bashkia Durres
 14. Tirane, ftese per oferte Blerje Pajisje ICT pėr projektin BMZ- De
 15. Tirane, ftese per oferte "Sobe Elektrike Profesionale"
 16. Thirrje per kuotim per: "SIGURIMI I JETĖS DHE I SHĖNDETIT" PĖR PUNONJĖSIT E TERRE DES HOMMES, ALBANIA"
 17. World Vision Albania shpall tender pėr Materiale Didaktike_TENDER NO193FY21
 18. Tirane, ftese per oferte BLERJE PRODUKTE TE NDRYSHME
 19. Tirane, ftese per oferte Ftese per oferte Paisje Kompjuterike
 20. Tirane, ftese per oferte External Expert for Small Business and..
 21. Tirane, ftese per oferte Oferte per ELEKTROSHTEPIAKE
 22. Tirane, ftese per oferte Oferte per SOBE ME DRU
 23. Tirane, ftese per oferte Oferte per Krevat dhe Dyshek tek.
 24. Tender NO-57FY22 pėr tė kontraktuar njė Ofrues Shėrbimi pėr: "Ofrimi i shėndetit mendor dhe mbėshtetjes psikologjike pėr grupet e prindėrve nėpėrmjet seancave tė terapisė nė grup"
 25. Tirane, KERKESE PER OFERTE "KLINIKE DENTARE"
 26. Tirane, ftese per oferte "Antivirus dhe e-mail accounts"
 27. Tirane, ftese per oferte "Blerje Karburant"
 28. Tirane, ftese per oferte "Kontraktim 1 KLinike Optike me Okulist"
 29. Tirane, ftese per oferte LOCAL MARKET ASSESSMENT
 30. Ftese per oferte : " Blerje pajisje parukerie/berber dhe produkte kozmetike"
 31. Tirane, ftese per oferte Ftese per oferte Pakete Sigurimi
 32. Tirane, ftese per oferte BLERJE MAKINE 4+1 VENDE 1.900.000 Leke
 33. Tirane, ftese per oferte Blerje 3 aparate celulare 120.000 Leke
 34. Tirane, ftese per oferte Blerje mobilje per zyra
 35. Ftese per oferte: Blerje produkte freskuese, ushqimore dhe higjienike
 36. Tirane, ftese per oferte Akomodim, Sallė trainimi, Drekė, Pushim
 37. Consulting services for construction management "tia terminal extension" project
 38. Tirane, ftese per oferte Ftese per oferte per catering
 39. Shkoder, ftese per oferte Ftese per oferte per catering
 40. Tirane, ftese per oferte Ftese per pako Ushqimore
 41. Tirane, ftese per oferte Request for Proposal and ToR for Baselin
 42. Tirane, ftese per oferte Analizė kuadri ligjor sherbime paskujdes
 43. Tirane, Call for" Business Hotels for the Implementation of 2022 activities"
 44. Tirane, tender Preselektim tender NO-51 Kancelari Toner
 45. Tirane, tender Preselektim NO-107FY22 Transport Korca
 46. Shkoder, ftese per oferte BLERJE PAKETASH USHQIMORE & HIGJIENIKE
 47. Tirane, ftese per oferte BLERJE PAKETASH USHQIMORE & HIGJIENIKE
 48. Tirane, tender
 49. Tirane, tender Preselektim NO-20FY22 (MOBILJE SHKOLLE)
 50. World Vision Albania_Tender (NO-078FY22) for a group of experts/ agency for services "Mentoring of parents with CwD"