PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tendera & Ankande & Ftesa per OfertePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

 1. Tirane, ftese per oferte Oferte per karburant (nafte)
 2. Ftese per oferte Blerjen e 251 paketave ushqimore dhe higjenike
 3. Tirane, ftese per oferte Ftese per oferte Paisje Mjeksore
 4. Tirane, ftese per oferte Materiale Kancelarike & Vizibilitet
 5. Tirane, Ftese per oferte
 6. Tiranė, Ftesė pėr ofertė: Asistencė teknike pėr krijimin e moduleve tė trajnimit online
 7. Tirane, ftese per oferte Pushim Kafeje & Dreke
 8. Tirane, TENDER: Paketa ushqimore dhe higjienike pėr menaxhimin e rasteve
 9. Tirane, ftese per oferte Ftese per oferte Dru Zjarri
 10. Tirane, ftese per oferte Expert (s) to conduct Needs Assessment
 11. Tirane, ftese per oferte Mobilim qender shendetesore A1
 12. Tirane, ftese per oferte Ftese per oferte Paisje Mjeksore
 13. Shqiperi, ftesė pėr ofertė: Blerje pėr pula, zogj dhe ushqim
 14. publikimi online, sjell pėrparėsitė e veta edhe ne fushen e Ftesave pėr oferta, Prokurimeve, Ankandeve....
 15. World Vision Albania shpall te hapur dy tendera permes dy ToR (Term of Reference) sipas link-eve te publikuara
 16. Tirane, ftese per oferte Blerje benzine 95 Octan me tallona 2.750 Euro
 17. Tender nr.NO-127FY21"Dizenjimi, zhvillimi dhe lanēimi i aplikacioni"
 18. Tender NO-90FY21 pėr “Supermarkete nė zonėn e Dibrės” pėr blerje pako ushqimore, sete higjenike etj.