PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tendera & Ankande & Ftesa per OfertePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

 1. Tirane, ftese per oferte Oferte per karburant (nafte)
 2. Ftese per oferte Blerjen e 251 paketave ushqimore dhe higjenike
 3. Tirane, ftese per oferte Ftese per oferte Paisje Mjeksore
 4. Tirane, ftese per oferte Materiale Kancelarike & Vizibilitet
 5. Tirane, Ftese per oferte
 6. Tiranė, Ftesė pėr ofertė: Asistencė teknike pėr krijimin e moduleve tė trajnimit online
 7. Tirane, ftese per oferte Pushim Kafeje & Dreke
 8. Tirane, TENDER: Paketa ushqimore dhe higjienike pėr menaxhimin e rasteve
 9. Tirane, ftese per oferte Ftese per oferte Dru Zjarri
 10. Tirane, ftese per oferte Expert (s) to conduct Needs Assessment
 11. Tirane, ftese per oferte Mobilim qender shendetesore A1
 12. Tirane, ftese per oferte Ftese per oferte Paisje Mjeksore
 13. World Vision Albania shpall te hapur dy tendera permes dy ToR (Term of Reference) sipas link-eve te publikuara
 14. Tirane, ftese per oferte Blerje benzine 95 Octan me tallona 2.750 Euro
 15. Tender nr.NO-127FY21"Dizenjimi, zhvillimi dhe lanēimi i aplikacioni"
 16. Tender NO-90FY21 pėr “Supermarkete nė zonėn e Dibrės” pėr blerje pako ushqimore, sete higjenike etj.
 17. Shqiperi, tender Tender NO122FY21_Psychological support
 18. [SHTYRJE AFATI] Shqiperi, ftesė pėr ofertė: Blerje pėr pula, zogj dhe ushqim
 19. Tender NO-135;136FY21_Transport Udhetare
 20. Tirane, ftese per oferte Tender NO-119FY21_Instalacion Labirinti
 21. Publikimi online, sjell pėrparėsitė e veta edhe ne fushen e Ftesave pėr oferta, Prokurimeve, Ankandeve....
 22. Tirane, ftese per oferte Realizimi i pushimeve verore pėr Fėmijėt
 23. Shqiperi, ftesė pėr ofertė: "Mobilim dhe pajisje pėr Qendrėn Komunitare, ish-komuna Rrashbull, Bashkia Durrės"
 24. Vlore, ftese per oferte Pėrmirėsimi i Sigurisė Publike
 25. Tirane, ftese per oferte Tirane, ftese per oferte Blerje Mishi
 26. Tirane, tender Ftese per Parakualifikim
 27. Shqiperi, tender Tender Hotel,Katering Korce,Pogradec
 28. Tirane, tender Tender NO-36;139 Blerje Dele Dhi Lope
 29. Tirane, tender Tender NO-48FY21 Blete dhe Koshere
 30. Tirane, tender NO-37 FY21 Plehera Kimike
 31. Tirane, tender NO-137 Blerje Pula, Zogj pule
 32. Tirane, ftese per oferte -Studim Tregu
 33. Tirane, tender NO136 Transport Udhetaresh Diber
 34. Tirane, tender NO136 Transport Udhetaresh Diber
 35. Ftese per oferte PĖR REHABILITIMIN E ĒERDHES DHE KOPSHTIT nė Ballsh, Mallakastėr
 36. World Vision_Ftese per parakualifikim_Pako Ushqimore/Higjene
 37. World Vision Albania_Ftese per parakualifikimi_Produkte elektronike, dixhitale dhe teknologjike (IT).