PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

 1. Tirane, shes Kolltuqe dhe tavolina. 75.000 Leke
 2. Tirane, shes Shes banak per lokale ose restorante 150.000 Leke
 3. Tirane, shes Tavoline e madhe me 4 karige 150 Euro
 4. Tirane, shes pajisje parukerie Karrige (kinostudio)
 5. Tirane, shes Shiten Bilardo dhe Tavoline futbolli 100.000 Leke
 6. Tirane, shes pajisje parukerie pasqyre se bashku me mbajtese peshqiresh 42.000 Leke
 7. Tirane, shes pajisje parukerie Lavatest 47.000 Leke
 8. Tirane, shes Divane 3+2+1+1 30.000 Leke
 9. Tirane, shes Krevat per femije 0-8 vjec 25.000 Leke
 10. Tirane, okazion Mobilje okazion per kopesht femijesh
 11. Tirane, shes Shes Paisje Kateringu per biznese
 12. Elbasan, shes tavolina kompjuteri ,karige
 13. Tirane, shes Paisje Kateringu per biznese
 14. Karrige dhe tenda dielli
 15. Tirane, shes Mobijle zyrash 1.805 Euro
 16. Tirane, shes Arredim lokali
 17. Durres, Shiten rreth 2.000 dyer te brendshme, 50€/ cdo dere
 18. Tirane, Shiten mobilje per FARMACI. tek zona e Ish-Bllokut.(250 000 leke)
 19. Tirane, shes shiten komplete tavolinash 460.000 Leke
 20. Tirane, oferte Shiten mobilje Farmacie 170.000 Leke
 21. Tirane, ofroj mobilje dhoma gjumi kundrabufe minibare
 22. Tirane, shes Banak me lavaman 12.000 Leke
 23. Tirane, shes banak I vogel me lavapjate 12.000 Leke
 24. Tirane, shes Dyshek 37.900 Leke
 25. Tirane, shes Shiten mobilje lokali
 26. Tirane, shes SHITET KEND 3 + 2 +1 + 1
 27. Tirane, shes 4 tavolina & 20 karrige druri 300 Euro
 28. Tirane, shes Dollap 6.500 Leke
 29. Tirane, shes 6 karige plastike per ambient te jashtem lokali, 3.000 Leke/karrigia (myslym shyri , prane karburant Gulf)
 30. Tirane, shes Mobilje Zyre 250 Euro
 31. Tirane, shes Shitet dhome per femije 800 Euro
 32. Tirane, shes Tavoline+karrige+dollap, te punuara me dru dhe rrimeso arre
 33. Tirane, shes Arredim lokali 350.000 Leke
 34. Tirane, shes dhome gjumi 90.000 Leke
 35. Tirane, Shiten mobiljet e nje bari ne tirane 2.500 Euro
 36. Tirane, Shiten mobiljet e nje aktiviteti bar, 500 Euro
 37. Tirane, shes krevat te ri tek + dyshek per femije 250mije kek te dyja ( ngjyre roze per vajza )
 38. Tirane, shes Shes mobilje lokali 270.000 Leke
 39. Tirane, shes Shes printer samsung M2026 laser black 50 Euro
 40. Tirane, shes Okazion 150.000 Leke
 41. Shqiperi, okazion Mbyllje Aktiviteti Cdo produkt nen Kosto
 42. Tirane, shes portmonto, 2 krevate, tavoline televizori 30.000 Leke
 43. Mbyllet Mobileri,Cmime nen kosto vetem 1 jave !!!SUPER OFERTE!!!!
 44. Tirane, shes MOBILJE
 45. Tirane, shes Shes dollape + banak 150.000 Leke
 46. Korce, shes Komplet kolltukesh 80.000 Leke
 47. Tirane, shiten mobilje zyre ne gjendje shume te mire (vlera fillestare 7000 euro) 2.200 Euro
 48. shes Set divanesh 3+2+1+1 dhe dy pupa Tavolina + karrike
 49. Tirane, shes Banak dhe tavoline pune per servis 55.000 Leke
 50. Tirane, shes Karrige plastike pėr ambiente tė jashtme 1.500 Leke