Mobilje

mobla & arredim për banesa, zyra, lokale, hotele...

Filters

Shqiperi
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
1
Blejm mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina dhe kende 0682120053. Cel. : 0682120053.
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Shitet ne Tirane Mobilje Dollap dhe Biblotek per femije Dollapi tek pjesa poshtme ka varese sherben per mbajtur rrobat e femijes dhe pjesa...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Shiten Karrige dhe Tavolina te reja te paperdorura per perdorim publik Bar / Restorante edhe per ambjente te jashtme. prodhim CE - Made in Italy...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Fusha Aviacionit
Cmimi Euro
50
Shitet krevat marinari per femije mbi 3 vjec. Krevatet jane te perdorur dhe kemi sasi total 3 cope Shiten bashke ose vec e vec 5000 Leke copa vec...
Durres
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Autostrada Tr.-Dr.
Cmimi Euro
899
Divanet jane te zinj material lekure dhe shume komode, ne gjendje shume te mire, te blere para pese muajsh, shiten per arsye emigrimi. Cel. ...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Flo Cafe deshiron te shesi te gjithe arredimin e lokalit,tavolina karrige,banak e cdo gje qe ndodhet ne lokal. Cmimi shume i arsyeshem Te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
1
Blejm mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina dhe kende 0682120053. Cel. : 0682120053.
Tirane
Shitet Komplet kolltukesh te pa perdorur si te rinj . Permasat: 1cop- 225x100cm , 1-cop- 175x100cm , 2-cop 115x100cm cmimi: 400 euro kolltuke...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
1
Blejm mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina dhe kende 0682120053. Cel. : 0682120053.
Tirane
Shes mobilje per dyqan puthuajse te reja .tavolin recepsioni rafte te ndryshem varse etj.. Cel. : 0694642901
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Concord Center | 5 Maji
Cmimi Euro
300
Kondrabufe. Pothuajse e paperdorur. Permban aspiratoin (Electrolux), por nuk ka lavamanin. Ngjyra gri me te kuqe. Permasat 205x130 cm. Shitet per...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Concord Center | 5 Maji
Cmimi Euro
200
Dy divane te bardhe. divanet hapen dhe behen si krevat dopjo. Ne gjendje te mire. Shiten per arsye mosperdorimi. Cel. : 0673008343
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
1
Blejm mobilje te perdorme dhoma giumi guzhina dhe kende 0682120053.
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Cmimi Euro
200
Pershendetje, Shes kompletin e divaneve nje tresh + nje dysh model klasik, ne gjendje te mire, blere para 6 vitesh 5 milion leke, me punim druri...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Cmimi Euro
100
Pershendetje Shes tavoline xhami pune me kembe hekuri + karrige lekure me kembe hekuri blere te dyja set tek Stile arredo by gino per 1000€...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Cmimi Euro
2200
Rafte novopan Sonoma për dyqane, kanceleri, bibliotekë etj. Në gjendje të re me ndriçim LED rreth e rrotull. 4 rafte pë varëse me shufra metalik...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
1
Blejm mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina dhe kende 0682120053.
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Cmimi Euro
600
Shiten mobilje te cilat jane te pershtatshme per zyre, qendra kursesh ose klasa te ndryshme. Tavolina mbledhjesh, Tavolina pune, Tavolina...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Medreseja | Tregu Industrial
Shiten 2 (dy) kolltuqe tek (si ne foto). Specifikimet: Ndenjsja dhe mbeshtetesja tekstil ngjyre kapucino, krahet mobel dhe lekure ngjyre kafe...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Medreseja | Tregu Industrial
Shitet tapet "Brillant" (1.60cm x 2.25cm) ngjyra me nuanca gri. Tapeti eshte me shtrese, qe pengon rreshqitjen. Mundesi larjeje ne lavatrice...
Vlore
Cmimi Euro
25
OKAZION! Shitet pasqyre tualeti per vetem 2.500 lek te reja (25 Euro). Material PVC, e paperdorur. Kontakt: 067 63 26 356 Cel. : +355 676326356
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
1
Blejm mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina dhe kende 0682120053 Cel. : 0682120053.
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
200
Shitet dhoma e gjumit per femije vajze Eshte relativisht ne gjendje te mire dhe e punuar me material rezistent MDF. Per me shume informacion ju...
Tirane
Ofrojme tavolina me punim dru-resin, per lokale, zyra, restorante, sallone, etj. Ofrojme cmime te arsyeshme. Tavoline 60cm x 60cm x 43cm, me cmim...
Tirane
Cmimi Euro
149
Ofrojme tavolina me punim dru-resin, per lokale, zyra, restorante, sallone, etj. Ofrojme cmime te arsyeshme. Tavoline 90cm x 60cm x 43cm, me cmim...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Blloku Ambasadave | Inxh. Ndertimit
Shiten tavolina te reja - cmimi fillon nga 5500 lek. Tavolina me syprine 73 cm x 88 cm, kembe dhe suprine melamine, solide dhe mjaft praktike 5...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Blloku Ambasadave | Inxh. Ndertimit
Shitet tavoline ngrenie, e re, cmimi 7500 lek Tavolina ka syprine 75 cm x 95 cm, kembe metalike, teper solide dhe mjaft praktike. Per cdo...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
1
Blejm mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina dhe kende 0682120053. Cel. : 0682120053.
Tirane
0688314742 Blejme mobilje te cfardollojshme..guzhina, dhoma gjumi, kende, divane, etn. 0688314742 kontaktoni Cel. : 0688314742
Tirane
BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI :x DHOMA GJUMI h GUZHINA y KENDE DIVANE yygg TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE...
Back
Top