Mobilje

mobla & arredim për banesa, zyra, lokale, hotele...

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
BLEJME MOBILJE TE PERDORURA SI DHOMA GJUMI- DOLLAPE- GUZHINA- DIVANE- KOLLTUQE-KENDE - MINI BARE-TAVOLINA DYER - DRITARE- EDHE ELEKTRO SHTEPIAKE...
Tirane
Shitet tavoline zyre ne forme " L " ne gjendje te mire 180x80x70 Cel. : 0699583677
Tirane
Per arsye te mbylljes se aktivitetit shitet komplet garderoba e palestres: Jane 5 dollape me 50 kanate (kaseta) per vendosjen e rrobave etj...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Cmimi Euro
60
Okazion! Tavolinë me gjashtë karrige = 60€ Shes tavolinë me gjashtë karrige, në gjëndje shumë të mirë dhe pa asnjë dëmtim. Përmasat e tavolinës...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Cmimi Euro
60
Kasket Motorri 60mij lek masa XL Mund te na kontaktoni dhe ne WhatsApp 0672411000 Cel. : 0672411000
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Flo Cafe deshiron te shesi te gjithe arredimin e lokalit,tavolina karrige,banak e cdo gje qe ndodhet ne lokal. Cmimi shume i arsyeshem Te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Shitet ne Tirane Mobilje Dollap dhe Biblotek per femije Dollapi tek pjesa poshtme ka varese sherben per mbajtur rrobat e femijes dhe pjesa...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
1
TIRANË 068 55 55 888 BLEJMË MOBILJE TË PËRDORURA ME CMIME TE MIRA SI DHOMA GJUMI DOLLAPE KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIGE NR 068 55 55 888 Cel...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
1
Blejm mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina dhe kende 0682120053. Cel. : 0682120053.
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Cmimi Euro
150
Shes krevat Pali per femije ne gjendje shume te mire Shume pak i perdorur Extra krevatit ka dhurate edhe dyshek, jorgan carcaf batanije anesore...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Fusha Aviacionit
Cmimi Euro
50
Shitet krevat marinari per femije mbi 3 vjec. Krevatet jane te perdorur dhe kemi sasi total 3 cope Shiten bashke ose vec e vec 5000 Leke copa vec...
Tirane
Blejme mobije të përdorme dhoma gjumi guzhina rafte kënde divane tavolina dyer dritare etj cel 0684022822Cel. : 0684022822
Tirane
okazion tavolina te medha 2 cope ( 50 mije copa ) tavolina te vogla 3 cope ( 30 mije copa ) ose te gjitha bashke me nje cmim shume te mire 1...
Tirane
Cmimi Euro
80
Shitet karrige e re profesionale per estetiste/parukiere (10/10). Eshte e gjere, shume e rehatshme dhe me mbeshtetese. Gjithashtu rrotullohet, ka...
Tirane
Cmimi Euro
90
Shitet karrel profesional i gjere, super cilesi. Me 3 rafte dhe shume i forte. I pershtatshem per parukeri, estetika, etj. Gati i ri. Cmimi 9 000...
Durres
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Autostrada Tr.-Dr.
Cmimi Euro
899
Divanet jane te zinj material lekure dhe shume komode, ne gjendje shume te mire, te blere para pese muajsh, shiten per arsye emigrimi. Cel. ...
Pogradec
Shes mobilje antike ,kredence me pasqyre e blere ne france cmimi 150 euro eshte oferte ! Tel ;0674585749 Mobilja eshte material dru dhe ka punim...
Blejme/Shesim mobilie te perdorura.(0697999666) TIRANE (kende divane minibare guzhina dhoma gjumi etj) watcap viber 0697999666
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 SQ21 | Parku | Globe
Cmimi Euro
500
Shiten dy krevate tek si ne foto. Ne gjendje pothuaj si te rinj. Perfshihen krevatet 90x200, dysheket, mekanizmi qe lejon magazinim posht. Cel...
Tirane
Siten 2 pasqyra me kornize per palestra,qendra estetike etj 1- 184 x 160 cm 2- 160 x 140 cm cmimi 10000 leke Cel. : 0699583677
Tirane
Shitet Komplet kolltukesh te pa perdorur si te rinj . Permasat: 1cop- 225x100cm , 1-cop- 175x100cm , 2-cop 115x100cm cmimi: 400 euro kolltuke...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Shes komplet, tavoline + 4 karike te jashtme. Cmimi 8000 leke/kompleti. Cel. : 069 37 99 313
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Shes komplete karike + tavoline bari. Cmimi 15.000 leke/kompleti. Cel. : 069 37 99 313
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Cmimi Euro
500
Shitet kënd ngjyre gold dhe gri 300×250+ 2 pupa ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye rinovimi te shtepise. Cel. : 00355682675644
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Concord Center | 5 Maji
Cmimi Euro
300
Kolltuqe ngjyre blu 3+2+1+1 ne gjendje shume te mire.Divani 3-sh behet krevat. Nuk kane asnje difekt. Cmimi 30 mije lek te reja (300€). Rruga 5...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
1
Blejm mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina dhe kende 0682120053. Cel. : 0682120053.
Tirane
Shes mobilje per dyqan puthuajse te reja .tavolin recepsioni rafte te ndryshem varse etj.. Cel. : 0694642901
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Concord Center | 5 Maji
Cmimi Euro
300
Kondrabufe. Pothuajse e paperdorur. Permban aspiratoin (Electrolux), por nuk ka lavamanin. Ngjyra gri me te kuqe. Permasat 205x130 cm. Shitet per...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Concord Center | 5 Maji
Cmimi Euro
200
Dy divane te bardhe. divanet hapen dhe behen si krevat dopjo. Ne gjendje te mire. Shiten per arsye mosperdorimi. Cel. : 0673008343
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Fresku | Linze | Dajt
Cmimi Euro
900
Shitet Dhome Gjumi e punuar me Entief lyer me te bardhe. Krevat Dopio 2- komedina ansore 1- komedin + pasqyre Dollap rrobash Cel. : 0672166805
Back
Top