PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : [1] 2 3 4 5

 1. Tirane, oferte Krevat dopio me gjithe dyshek dhe dy kom 8.000 Leke
 2. Tirane, shes Shiten mobilje per lokal 15.340 Euro
 3. Durres, shes kolltuqe per lokal 8.000 Leke
 4. Durres, shes Set Kolltuku per lokal 10.000 Leke
 5. shes Komplet Kolltukesh
 6. Tirane, shes Bazamente te ndryshme inoks 3.000 Leke
 7. Tirane, shes kristalier 20.000 Leke
 8. Tirane, shes kend i pa perdorur 35.000 Leke
 9. Tirane, shitet kuzhine e re pa perdorur+pianur 230 e gjate
 10. Tirane, shitet kend me permasat 300x270, 37.000 Leke
 11. Tirane, kuzhine 182 cm e gjate e p perdorur me materjal akrilik cmimi 27.000 leke
 12. Tirane, shes dollap me 4 kanata 16.000 Leke
 13. ofert Strukture krevati e paperdorur me permasat 160x190, 10.000 Leke
 14. Durres, shes MOBILJE DHOME 100.000 Leke
 15. Tirane, oferte Krevat per femije + dollap per rroba 22.000 Leke
 16. Shitet mobilje per Televizorin dhe raft kepucesh dhe aspirator
 17. Tirane, - Shiten pajisje lokali (komplet arredimi)
 18. Tirane, shiten mobiljet e estetikes ne gjendje shume te mire (Myslym Shyri)
 19. Tirane, shes komplet divanesh prej lekure 600 Euro
 20. Shitet krevat elektrik + dyshek masazh 60.000 Leke - Cel. : 0693768573
 21. Tirane, shes dy krevate tek Super Okazion!!! 30.000 Leke
 22. Tirane, shes Tavoline ngrenie me 6 karrige 38.000 Leke
 23. Tirane, shes Divan (set/komplet)
 24. Tirane, shes Set divanesh 15.000 Leke
 25. Tirane, shes Set divanesh 3+2+1+1, 12.000 Leke
 26. Tirane, shes Karrige tavolina
 27. Tirane, shes Kolltuqe 25.000 Leke
 28. Tirane, shes Minibar 20.000 Leke
 29. Tirane, ofroj Objekte Zyre 85.000 Leke
 30. Tirane, shes Mbulese krevati dopio (fringo e re) 4.000 Leke
 31. Tirane, shes shes mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina 0693777888
 32. Tirane, shes dollap 5.000 Leke
 33. Tirane, blej Mobilje te perdorura 0688857831
 34. Tirane, shes Kolltuqe + tavoline mesi 5.000 Leke
 35. Tirane, shes Tavolinė zyre ekzekutive 35.000 Leke
 36. Tirane, dhoma gjumi me porosi
 37. Tirane, shes portomonto me permase 190x120x35, 15.000 Leke
 38. Tirane, shes Mobileri me porosi xhemsi
 39. Permet, shes Shes krrige tavolina
 40. Tirane, dollap 5 kanatesh permasa 180x210x47 ngjyrat si ti deshironi, cmimi 230 mij leke
 41. Tirane, dollap 3 kanata permasa 190x120x47 ngjyrat sipas deshires tuaj cmimi 150 mij leke
 42. Tirane, shes 250
 43. Tirane, shes Mobileri me porosi xhemsi 17
 44. Tirane, shes Mobileri xhemsi 1.111 Leke
 45. Tirane, guzhina te gjitha llojeve sipas deshires tuaj cmimet fillojne 180 mij leke / Meter linear
 46. Tirane, ofroj Mobilje per zyra 180
 47. Tirane, shes Shes tavoline xhami 5.500 Leke
 48. Tirane, shes Kėnd Divan 300 Euro
 49. Tirane,blejme mobilje te perdorura dhe shesim te reja !
 50. Tirane, shes krevat + dyshek 30.000 Leke