PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : [1] 2 3 4 5 6 7

 1. Shkoder, shes AEG tharese 8kg 70.000 Leke
 2. Shkoder, shes Televizore philips 35.000 Leke
 3. Shkoder, shes Bicikleta lombardo 25.000 Leke
 4. Shkoder, shes Mikrovale samsung 12.000 Leke
 5. Shkoder, shes Fsheshe korente Rowenta 7.000 Leke
 6. Shkoder, shes Karrige per makine Lorelli 5.000 Leke
 7. Shkoder, shes Karrige per biciklet 3.500 Leke
 8. Tirane, shes Krevate portative 10.000 Leke
 9. Tirane, shes 3.800 Euro Mobilje per sallon, guzhine, dhome gjumi
 10. Durres, shes Paisje lokali 2.300 Euro
 11. Tirane, shes Divan 2-vendesh + 2 kolltuke 20.000 Leke
 12. Tirane, shes Tavoline xhami (e temperuar) 7.000 Leke
 13. Tirane, shes Krevat & tavoline 34.000 Leke
 14. Tirane, shes Kolltuqe Bar/Lokal 10.000 Leke
 15. Tirane, shes Okazion dhome gjumi per femije 19,000 lek
 16. Tirane, shes Kolltuqe lekure 50.000 Leke
 17. Tirane, shes Mbajtese televizori 15.000 Leke
 18. Tirane, shes Bilardo 200.000 Leke
 19. Tirane, shes shes bufe kuzhine te kompletuar 30.000 Leke
 20. Tirane, shes Komplet divanesh 30.000 Leke
 21. Tirane, shes Qilim artizanal 1.200 Euro
 22. Tirane, shes Qilim artizanal 1.000 Euro
 23. Tirane, shes Tavoline per zyre ose dhome 8.999 Leke
 24. Tirane, shes Shesim mobilje te reja dhoma gjumi guzhi cel 0685720686
 25. Tirane, Blejmė mobilje, pajisje lokali, etj.. tel. 0675040719
 26. Tirane, Okazion- Shes kend divanesh me 2 pale mbulesa 40.000 Leke
 27. Tirane, shes Karrige per Zyre ose Parukeri 135 Euro
 28. Tirane, shes Dhome gjumi per femije 169 Euro
 29. Tirane, shes Tavoline Mesi per sallon 4.000 Lek
 30. Shiten kendet e reja. Cmime okazione.
 31. Tirane, shes mobilje
 32. Tirane, 0683312510 Blejme mobilje te perdorura te cfaredollojshme .
 33. Tirane, shes mobilje per 1+1 Leke
 34. Tirane, shes tavoline ngrenie +6 karrike 15.000 Leke
 35. Tirane, shes kolltuqe 50.000 Leke
 36. Tirane, shes Tavolina per koll center 3.000 Leke
 37. Tirane, shes Dhome gjumi 45.000 Leke
 38. Tirane, shes paisje lokali (bar-kafe)
 39. Tirane, shes 100.000 Leke
 40. Tirane, shes Kend dhe tavoline me 6 karrike 35.000 Leke
 41. Tirane, shes 2 Krevate+Biblioteke+Dollap 22.000 Leke
 42. 0688314742 Tirane, blej Mobilje te perdorura te cfardollojshme 0688314742
 43. Tirane, shes Dhome gjumi e kompletuar. 180.000 Leke
 44. Tirane, shes Mobilje salloni 600 Euro
 45. Tirane, okazion 5000 LEKE 2 DIVANE
 46. Tirane, shes mobilje 300
 47. Tirane, shes Shitet poltron 50.000 Leke
 48. Tirane, 0686948298 Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi kende guzhina dyer dritare etj
 49. Tirane, blej Blejme mobilje te perdorme nr 0684835333 100 200 mi lek
 50. Tirane, shes 1 komo dhe 3 komodina