PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

 1. Tirane, shes shes dhome gjumi 70.000 Leke
 2. tirane, ofroj karrike me 1100 lek dhe tavolina druri me 3200 lek
 3. Durres, shes mobilje picerie/bari/kreperie si dhe 2 tavolina dhe 8 karrike 450 Euro
 4. Tirane, shes 40.000 Leke
 5. Tirane, shes Tavoline mesi xham 20.000 Leke
 6. Fier, shes Divane per sallon 20.000 Leke
 7. Tirane, shes Kolltuk tek, 2 copė 100 Euro
 8. Tirane, okazion Aksesorė palestre, paralele, stol, gila, thes boksi 300 Euro
 9. Tirane, okazion Karrige zyre moderne 2 copė 150 Euro
 10. Tirane, Shitet kolltuk 'dysh' 200 Euro
 11. Tirane, shes Moblije per lokal si: karrike bambuje, tavolina druri, stola druri
 12. Tirane, shes Etazhe tv 50.000 Leke
 13. Tirane, Shesim orendi Klase me 45 vende karrige dhe banke e integruar
 14. Shiten 5 komplete tavolina hekuri me xham per ambient te jashtem ne gjendje te mire 13000 lek kompleti
 15. Vlore, shes Shes dhome gjumi per te rritur 85.000 Leke
 16. Tirane, shes Shes pajisjet lokali OKAZION
 17. Tirane, ofroj skarpiere ne Ofert 5.000 Leke
 18. Tirane, shes komodina 2.000 Leke
 19. Tirane, shes banak lokali
 20. Tirane, ofroj sherbejme
 21. Tirane, shes Komedine 1.500 Leke
 22. Tirane, shes Shes Grila 8.000 Leke
 23. Tirane, shes shitet komplet kolltuqesh per sallon 3 + 2 + 1 40.000 Leke
 24. Tirane, shes Divan 100 Euro
 25. Tirane, shes Mobilje parukerie
 26. Tirane, shes mobilje zyre Kolltuqe,Tavolina,Karrike,Kopjutera
 27. Tirane, shesim 60 Karrige, 1 dollap zyre, 1 raft edhe 3 tavolina
 28. Tirane, shes tavolina dhe karrige ngrenieje - 17.000 Leke
 29. Lezhe, shes Okazion Reklam+Kryq per Farmaci
 30. Lezhe, shes Okazion Rafte, tavolin, banak (per arsye te mbylljes se aktivitetit Faramaci)
 31. Tirane, shes stola pubi/bari 3.500 Leke
 32. Tirane, shes divane + tavolina per pube/lokale 22.000 lek
 33. Tirane, shes Karrige 5.000 Leke
 34. Tirane, okazion Kende 500 Leke
 35. Tirane, okazion Karrige 2.000 Leke
 36. Tirane, shes Dyer + Dritare Plastike 60000 leke
 37. Tirane, shes Krevat lekure per klinika 16.000 Leke
 38. Tirane, shes Dyer te brendshme, Porte e jashtme Tel: 0682583506
 39. Durres, shes Shes dhome gjumi 700 Euro
 40. Tirane, shes Kolltqe nje tresh nje dysh dhe nje tek 15.000 Leke
 41. Tirane, shes Sogjorno 35.000 Leke
 42. Tirane, shes Recepsion per njesi sherbimi hotel/palester 25.000 Leke
 43. Tirane, shes Mobilje, divane kolltuqe Leke
 44. Tirane, shes Super ofertė! kompletoni shtėpin tuaj me ofertėn mė tė re “S 1.299
 45. Tirane, shes Mobilje (minibar) 15.000 Leke
 46. Tirane, Shiten Tavolina+karrige restoranti 9.000 Euro
 47. Tirane, shes Mobilje Farmacie 240.000 Leke
 48. Tirane, shes
 49. Tirane, oferte Tirane, oferte Tavoline mesi me xham te temperuar 650 Euro
 50. Vlore, shes shes set moblije per tualet 10.000 Leke