PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : 1 [2] 3 4 5

 1. Tirane, shes Kredence 500 Euro
 2. Tirane, shes akuarium 35.000 Leke
 3. Plazh-Durres, shes Dhome gjumi Italiane 1.000 Euro
 4. Plazh-Durres, shes Soxhorno Italiane 700 Euro
 5. Tirane, shes Pod raft 15.000 Leke
 6. Tirane, shes Shiten 4 komodina zyre ngjyre e bardhe 15.000 Leke
 7. Tirane, shes Shiten 4 karrige lekure ngjyre e verdhe 9.600 Leke
 8. Tirane, shes Set Tavoline ngrenie me 7 karrige 18.000 Leke
 9. Tirane, shes TAVOLINA PUNE Dromeas permasa 140*80 12.000 Leke/secila
 10. Tirane, shes Trine krevati tek 1.500 Leke
 11. Tirane, shes Shes tavoline ngrenie me 6 karrige 18.000 Leke
 12. Tirane, shes Raft mbi krevate 3x2 me lartesi 1 m 10.000 Leke
 13. Shkoder, shiten mobilje per parukeri
 14. Tirane, shes komodine zyre 8500 lek
 15. Tirane, Shes abazhur aeroplan per tavan 3'990 Leke
 16. Tirane, jap me qera Tavolina & Stola & Podiume me Qera 4 Euro
 17. Tirane, 0685555888 BLEJ mobilje te perdorura me cmime te mira si dhoma gjumi dollape guzhina kende tavolina me karrige dyer dritare ELEKTROSHTEPIAKE ETJ nr 0685555888
 18. Tirane, shes Divan 250 Euro
 19. Tirane, shes Shitet komodine televizori dhe tavoline 17.000 Leke
 20. Shiten per arsye rinovimi: rafte per butik rrobash te reja bashke me aksesoret perkates.
 21. Plazh-Durres, shes Mobilje 2 Divane 10.000 Leke
 22. Tirane, Shiten pajisje parukerie,ne gjendje shume te mire funksionale
 23. Tirane, shes Krevat Dru origjinal 5.000 Leke
 24. Tirane, shes DIVAN CILESOR 40.000 Leke
 25. Tirane, shes Shiten mobilje zyre
 26. Tirane, ofroj 300 Leke
 27. Tirane, shes dollap 20.000 Leke
 28. Tirane, shes Shiten karrige tavolina per bare dhe lo 45.000 Leke
 29. Tirane, shes Shiten set Divanesh shume pak te perdoru 35.000 Leke
 30. Tirane, shes banak per biznese me gjatesi rreth 5m 8000 Leke (“5 Maji”)
 31. Tirane, okazion Shes mobilje zyre
 32. Ore muri antike me kurdisje
 33. Tirane, shes Tavoline zyre 100 Euro
 34. Kolltuqe 25.000 leke
 35. Tirane, shes shiten mobilje butiku 150.000 Leke
 36. Tirane, shes komo dhome gjumi 10.000 Leke
 37. Tirane, shes krevat fisioterapie, masazhi 16.000 Leke
 38. Tirane, shes 2 kolltuke tek 7.000 Leke
 39. Vendo postazioni di call center
 40. Tirane, shes 5.000 Leke
 41. Tirane, shes Krevat kanape me sirtar 27.000 Leke
 42. Gjirokaster, Shitet krevat per femije, i pa perdorur 13.000 Leke
 43. Tirane, shes Kolltuk 3 vendesh + kolltuk 2 vendesh 60.000 Leke
 44. Tirane, shes komo dhome gjumi 10.000 Leke
 45. Durres, shes Kend 34.000 Leke
 46. Tirane, shes Karrige e Tavolina per bar dhe restorante OFERTE
 47. Vlore, shes tavoline,karrige dhe banak bari 1000 Euro
 48. Tirane, shes Banak 2 m i gjatė me syprine kundėr ujit, lavapjate
 49. Tirane, shiten rrafte rrobash (femrash dhe meshkujsh) + banak Recepsioni, ne gjendje te shkelqyer pune
 50. Korce, shes Okazion!!! Mobilje salloni 30.000 Leke