PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : 1 [2] 3 4 5 6 7

 1. Tirane, shes 5.000 Leke
 2. Tirane, shes mobilje 4.500 Leke
 3. Tirane, oferte 1 Dollap, 1 tavoline dhe 4 karrige 300 Euro
 4. Tirane, okazion Dhome gjumi + TV 32, + tavolinė 6 karrig 40.000 Leke
 5. Tirane, shes Kolltuqe lekure 30.000 Leke
 6. Tirane, shes Shes dhome gjumi, 15000 lekė 15.000 Leke
 7. Tirane, shes Divan me mekanizem 200 euro
 8. Tirane, shes
 9. Tirane, shes APARAT PER TRAJTIM FYTYRE MUSTER 200.000 Leke
 10. Kukes, shes Divane 40.000 Leke
 11. Tirane, Shiten 6 tavolina kompjuteri bashke me 12 Karrige (per call center, Per Salle Interneti etj.)
 12. Tirane, shes Tavoline ngrenie 7.000 Leke
 13. Tirane, shes Krevat 0 - 6 vjec 12.000 Leke
 14. Durres, shes 4 Kolltuqe per Bar,,Lokal apo Pasticeri 900 Euro
 15. Tirane, shes 4 Tavolina stafi per zyra 17.000 Leke/copa
 16. Tirane, shes 4 Karrige Italiane me konstruksion metalik 6.500 Leke/copa
 17. Tirane, shes TAVOLINĖ 9.000 Leke
 18. Tirane, shes Karrike zyre 100 Euro
 19. Tirane, Shiten rafte per farmaci
 20. Tirane, shes Divan 100 Euro
 21. Tirane, blej Mobilje Te perdorura tel 0697999666
 22. Tirane, shes Kend 180 Euro
 23. Vaske e re hidromasazhi italiane novellini calos plus
 24. 0688314742》blejme mobilje te cfardollojshme 》0688314742
 25. Tirane, Shiten mobilje per dyqan argjendarie 40.000 Leke
 26. Tirane, Shiten rafte per per dyqan 25.000 Leke
 27. Tirane, shes Rafte metalike 50.000 Leke
 28. Tirane, shes
 29. Tirane, shes 1.200 Euro
 30. Tirane, shes Set kolltuqesh per lokale
 31. Tirane, shes Kolltuqe + Tapet + TV 700 Euro
 32. Tirane, okazion Krevat dhe dollap 300 Euro
 33. 0683312510 Blejme mobilje te perdorura si: Dhome gjumi,Guzhina,Kende, Tavolina buke, Etj.
 34. Durres, shes Karrike Parukerie 200 Euro
 35. Tirane, blej
 36. Tirane, shes Dyshek Dopio 12.000 Leke
 37. Tirane, Shiten moblije zyre shume pak te perdorura,
 38. Tirane, blej
 39. Tirane, shes set divanesh 3+2 te reja, 70.000 Leke
 40. Tirane, shes Shes tavolina zyre ne gjendje shume te mire 3.500 Leke
 41. Tirane, shes Karrige zyre 1.500 Leke
 42. 0682368258 Blejm mobilje te perdorura si: Dhoma gjumi, Guzhina, Kende,Etj.
 43. Tirane, shes Mobilje zyre 45.000 Leke
 44. Durres, shes mobilje 500 Euro
 45. Tirane, shes Shes banak dyqani dhe rafte hekuri 60.000 Leke
 46. Elbasan, oferte per shire Kuzhine te kompletuar , me punim shume cilesor, Cmimi (129.000 Lek/ te reja) / I Diskutueshem
 47. Tirane, Shiten kende te reja materjal kamosh me ngjyra dhe masa te ndryshme 45.000 Leke
 48. Tirane, Shesim kuzhina te reja dhe te perdorura me cmime shume te lira 11.111 Leke
 49. Tirane, shes Kolltuqe 3+2+1 8 000 Leke
 50. Prodhojme tavolina per call center - back office