• Xhup per femije Harley-Davidson oferte 79€

Cmimi Euro
79
Xhup i ngrohte, i lehte dhe i bukur Nga HARLEY-DAVIDSON® per te vegjlit tane 😍
🔸Xhup per femije qe vishet nga dy anet 🔸Nga brenda i ngrohte polar kurse nga jashte testile sintetike
🔸I perbërë nga 100% poliester. 🔸Gjendje ngjyre e zeze me lejla
🔸Ideale per motin e ftohte
🔸E krijuar nga dizajnerët elegante të veshjeve Harley-Davidson®
🔸E përkryer për femijet tuaj të vegjel qe doni tju ndjekin ne pasionin tuaj Harley! 🔸Gjithashtu nje ide fantastike dhurate per te gjithe femijet e miqve tuaj😉
🔸E disponueshme per femijet nga 4 deri ne 7 vjec
🎯Ide shume e mire dhurate per veten ose miqte tuaj 🎁😍🤗
Cmimi oferte 79€ 😍🎯
🔸Gjithmonë me ofertat me të mira🤗. 🔸Produkte të vecanta, Unike.

Cel. : 069 849 6530
 


WhatsApp
Back
Top