Bebet dhe Femijet

veshje, karroca, lodra, artikuj ...

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Cmimi Euro
70
Shitet Kokore motorri Masa XL 70mij lek Mund te kontaktoni dhe ne WhatsApp 0672411000 Cel. : 0672411000
Elbasan
Cmimi Euro
600
Shitet krevat bebi Lorelli qe mund te përdoret deri ne moshën 6- 7 vjec. Me komedinë dhe vendin per t'a nderruar+ dy sirtar. Set karroce Babe Star...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
40
Tirane, shes sexholino per femije ne gjendje shume te mire 10/10, ngjyra Gri Cel. : +355682012923
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Vasil Shanto | Blloku Vilave Selite
Cmimi Euro
20
Lodra për fëmijë, Ferma e kafshëve inkurajon fëmijën të dëgjojë, të njohë kafshët, ngjyrat dhe numrat dhe të flasë. Përfshin katër mënyra...
Shkoder
Cmimi Euro
600
Shitet karroce per femije Perbehet nga 2-pjesë: per femije e markes ANEX M/TYPE PRO •skeleti + ulesja (përdorët prej moshës 9 muaj deri në 4...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Yzberisht | Misto Mame
Cmimi Euro
250
Marka: Giordani; Modeli: Ethos; Prodhimi: Itali Pjesët Trio Metropolitan: 1. Portbebe; 2. Seggiolino për makinë; 3. Karroca kur fëmija rritet...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Shitet krevat druri per arsye mosperdrimi. I markes Pali, blere ne Itali para dy vjetesh ne gjendje te shkelqyer me sirtar nga poshte. Lehtesisht...
Shkoder
Cmimi Euro
90
Shitet shtrati per femije me kualitet shume te larte. Shtrati eshte i perdorur shume pak dhe nuk ka demtime. Shtrati ka material shume te forte...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Rr. Bardhyl | Siri Kodra | Riza Cerova
Cmimi Euro
150
OKAZION - SHITJE SPECIALE: VETËM 15,000 LEKË PËR TË DYJA! Shiten Relax dhe Kovate për fëmijë në gjendje të shkëlqyer! Të përdorura vetëm për pak...
Elbasan
Krevat dhe Sexholino per femije 15 000LEK Krevati ka permasa standarde 60 x 120 cm. Lartesia nga dyshemeja eshte 107 cm. Dysheku ka thellesi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Cmimi Euro
100
Karrocë për fëmije 100 Euro Cel. : 0672071390
Tirane
Cmimi Euro
100
Karroce vere per femije Mclaren, per mosha mbi 6 muaj. Ne gjendje shume te mire me te gjithe aksesoret e nevojshem. Pozicione te ndryshme sipas...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Xhamlliku | Oxhaku | Profarma
SHITET KREVAT BASHKE ME DYSHEKUN ALOE VERA DHE KARRIGE USHQIMI. NE TOTAL 17,000 LEKE. Cel. : 0676022284
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Cmimi Euro
50
Shitet sexholino hot mom gjendja 10/10 i pershtatshem deri ne 13 kg Cel. : 0695736722
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Cmimi Euro
50
shitet faqeja Instagram 50mij lek mund te na kontaktoni dhe ne WhatsApp 0672411000 Cel. : 0672411000
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 SQ21 | Parku | Globe
Cmimi Euro
100
Karrocë për fëmije 100 Euro! Cel. : 0672071390
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Shitet krevat dhe mbajtese per femije 7500 lek Krevati mund mbyllet dhe hapet sipas deshires, per femijet nga 0-5 vjec. Gjithashtu mund sherbej...
Librazhd
Cmimi Euro
170
Pershendetje shes karrocen Lorelli,bashke me te sexholinon dhe canten,karroca eshte shum Pak e perdorur,shitet per arsye mos perdorimi,cmimi 150...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Vasil Shanto | Blloku Vilave Selite
Cmimi Euro
10
Govate per larjen e bebit. Gjendja shume e re. Cel. : 0685966207
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Vasil Shanto | Blloku Vilave Selite
Cmimi Euro
20
Govate per bebe. Ideale per larjen e bebit ne javet e para dhe nese jeni nene e re. Pjesa ku mbeshtetet shpina e bebit dhe bazamenti nuk jane te...
Durres
Cmimi Euro
79
Xhup i ngrohte, i lehte dhe i bukur Nga HARLEY-DAVIDSON® per te vegjlit tane 😍 🔸Xhup per femije qe vishet nga dy anet 🔸Nga brenda i ngrohte polar...
Tirane
Shitet karroce verore BabiesRus ne Tirane. E pershtashme per tu perdorur per femije mbi 1 vjec. Ne gjendje shume te mire, e lehte per tu perdorur...
Tirane
Shitet relaks chicco, me 4 nivele, ne gjendje te mire, 1500 leke te rinj. Cel.: 0676812525. Cel. : +355676812525
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni thate | Kopshti Botanik
Shitet karroce, marka Quinny, shume e lehte ne perdorim. Ne gjendje shume te mire. Cmimi 150 euro. Cel. +355 67 6812525
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni thate | Kopshti Botanik
Shitet karroce verore, marka chicco, shume e lehte ne perdorim. Ne gjendje shume te mire. Cmimi 100 euro. +355 67 6812525 Cel. : +355 67 6812525
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
SUPER KREVAT DRURI PER PRINCESHAT TUAJA. ESHTE I PA PERDORUR AS EDHE 1 DITE PER ARSYE EMIGRIMI. KREVATI ESHTE ME KATER SIRTARE PER TE VENDOSUR...
Tirane
Shiten gira per femra dhe femije me peshe 1-5 kg. Follow ne instagram : https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link Cel. ...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Cmimi Euro
200
Shes krevat druri per bebe shume pak i perdorut gjithashtu i jap falasedhe dyshekun me jorgan dhe carcafe dhe anesore Shes gjithashtu karroce...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Shitete Karroce Jane Epic- marke spanjolle sh e njohur, ne dy pjese, djepi (i cili behet dhe carseat me disa pozicione) si dhe pjesa 6 muaj+...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Cmimi Euro
100
1-Luhatëse Elektrike Portofino nga brand-i LORELLI. Ka funksionin e lëkundjes , me 5 nivele shpejtësie,njëkohësisht ofron komodidetin në maksimun...
Back
Top