• Vlore, shes truall ne bregdet 233 m² 842.000 Euro (Lungomare)

Vlore
Tipi
Siperfaqja m²
233 m²
Cmimi Euro
842000
Zona/Rruga : Lungomare

[h=1]NE VLORE OFROJME VILA PER SHITJE![/h]

ID: Billion2770
Ne Vlore ofrojme disa vila per shitje.Vilat ndodhet në Vlore, Shqipëri, një nga vendet më piktoreske të bregdetit të vendit; me një pamje mahnitëse të detit Jon. Nje vendodhje perfekte me atraksione te mrekullueshme natyrore dhe historike për t'u vizituar në zonën e afërt. Të gjitha vilat kanë pamje nga deti dhe shumë vila ofrojnë një pamje shtesë mali. Vilat ndodhen ne zonen e qytetit afer bareve dhe restoranteve në plazh, supermarketeve , shetitores etj. Ndodhet pak km afer Aeroportit qe eshte planifikuar te ndertohet ne Vlore. Vilat ofrojne nje cilesi shume te larte ndertimi sipas standarteve me te mira Evropiane dhe organizim te tille qe ofron privatesi per te gjithe banoret dhe sistem sigurie 24/7. Per me shume informacione na kontaktoni ne nr+355692033500.
[FONT=&quot]ID: Billion2770[/FONT]

Cel. : +355692033500
 


WhatsApp
Back
Top