• Vlore, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 80 m² 5.000 Leke/nata (Prane Gjimnazit Ismail Qemali)

Vlore
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
80 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
50
Zona/Rruga : Prane Gjimnazit Ismail Qemali

Jap apartament me qera i ndodhur ne Vlore prane gjimzazit Ismail Qemali, me sip 80 m2 e ndare ne dhome gjumi, sallon dhe dhome ngrenie me vete, ballkon. E mobiluar totalisht.

Nuk jepet per 1 ose 2 nete, minimumi eshte 7 nete.

5000 leke/nata.

Cel: 0694425869
 


WhatsApp
Back
Top