• Vile me qera

Dhermi - Palase
Tipi
Vile
Siperfaqja m²
250 m²
Nr dhoma
2+1
Jepet vile me qira ne Green Coast Resort, Palase.
Vila ofron pamje fantasike det dhe mal. Plazh unik, det me ngjyra blu ne turkeze.
Rezidence e miremenaxhuar, staf i perkushtuar me eksperience .
Vila ka dy doma gjumi, dy tualete, sallon te madh, kuzhine.
Kapacitet 5-7 persona.
Minimum akomodimi 3 nete.

Per me shume detaje kontaktoni:
0692074495
 


WhatsApp
Back
Top