• Veshje Timoni me gure dekorative(per femra)

Veshje Timoni me gure dekorative diamant, teper komode dhe e rehatshme, i jep nje pamje mahnitese makines suaj,
Ne gjendje ngjrat: e zeze,lejla,kuqe dhe bezhe.
Cmimi: 18 Euro
Transport falas ne te gjithe Shqiperine.
nr tel:068335300

Cel. : +35683345300
 
Back
Top