Pjese kembimi & Aksesore & kerkesa per blerje

nderrim automjete, motora, pjese kembimi si dhe oferta sherbimesh per automjete etj...

Filters

Berat
Tipi
Shitet motor 3 fazor, perdoret me nafte ose me korent.Ne gjendje shume te mire, pak ore i perdorur. I sapo ardhur nga Italia.Disponoj dhe Pedan...
Tirane
Cmimi Euro
50
Shiten pompa makine per fryrje gomash (origjinale), per cdo lloj makine (Mercedes Benz, BMW, Audi, Wolksvagen, Ford, Opel, Toyta, Fiat, Renault...
Tirane
Cmimi Euro
50
Shitet kasetofon per Benz C Class, cmimi 50 €. Shitet kasetofon per W Golf 6, cmimi 80 €. Shitet kasetofon per W Golf 5, cmimi 40 €. Shitet...
Tirane
Tipi
Viti
2022
Cmimi Euro
130
Super Ofert !!!! Delphi 130€ . Delphi e prodhuar 2021,paisja me mire sot ne treg dhe e thjesht ne perdorim. Opsionale nqs e doni pakete Delphi +...
Tirane
Tipi
makine | veture
Cmimi Euro
350
fener pasati amerikan 350 euro Cel. : 0675274441
Tirane
Tipi
makine | veture
Cmimi Euro
350
fener pasati amerikan 350 euro Cel. : 0596364496
Tirane
Tipi
makine | veture
Cmimi Euro
350
fener pasati amerikan 350 euro Cel. : 0675274441
Tirane
Cmimi Euro
4500
Karikues i shpejtë 3 fazor 22 Kw për karikim të shpejtë të makinave elektrike me prizë tip GBT për makina elektrike Kineze Aziatike. Karikues i...
Tirane
Cmimi Euro
30
Xhami i pasem per Tuareg 2.5 ! Cel. : 0672166805
Tirane
Viti
2019
Cmimi Euro
600
Tirane Shitet ekran i madh Mercedes Benz I pershtatshem per modelet W213 , E-class 2017-2019 Me kilometrazh Lcd Ne super gjendje Kontaktoni ne...
Tirane
Tipi
me portobagazh | karavan
Viti
2012
Cmimi Euro
100
Shiten sinjalet e pasme per automjet Ford Mondeo SW, viti 2010-2013. Pjeset jane te paperdorura, te reja ne kuti Cel. : +355672013796
Tirane
Tipi
me portobagazh | karavan
Viti
2012
Cmimi Euro
100
Shitet sham I pasem per makine Ford Mondeo Station Wagon, model viti 2010-2013. Pjeset jane te reja te paperdorura Cel. : +355672013796
Tirane
Cmimi Euro
1200
Shitet ure per servis 3.5 ton, ne gjendje shume te mire me cmimin 1200 euro, gjithashtu kemi gjendje dhe vegla te tjera servisesh per shitje...
Durres
Tipi
Motociklete
Cmimi Euro
50
Fllanxha specifike per montimin e çantës së rezervuarit të karburantit, për BMW F 650 GS 08-12, Specifike për t'u përdorur vetëm me çanta tankesh...
Tirane
Shiten parakolp dhe mbrapakolp maskerine per golf 6 per vetem 38.000all Cel. : 0696364496
Tirane
Tipi
makine | veture
Cmimi Euro
380
Shiten parakolp dhe mbrapakolp maskerine per golf 6 per vetem 38.000all Cel. : 0696364496
Tirane
Viti
2009
Cmimi Euro
25
SHITET MASKARINO C CLASS MODELI 204 I VITIT 2007-2012..CMIMI 20 mij lek Cel. : +355695673065
Tirane
Cmimi Euro
80
Shitet kasetofon origjinal per W Golf 6, me ekran te vogel. Cmimi 80 Euro. Cel. 0693596340
Tirane
Cmimi Euro
49
Update Navi për të gjitha makinat: Hyundai Kia Toyota VW Skoda Seat Audi Land/Range Rover Fiat Alfa Romeo Honda Citroen Peugeot Mazda Mitsubishi...
Tirane
Cmimi Euro
30
Shes kavo OBD2 adaptuse per paisje diagnostikuse (Delphi-Autocom,WoW,etj) 14pin ne hyrje dhe 16pin ne dalje e pershtatshme edhe per furgona (ATP)...
Fier
Tipi
Kamion
Driza Balestra-Servis Disponojme balestra per te gjitha modelet e makinave ,fuoristrada-furgona-kamiona. Cel. : 0692161900 / 0692535831
Fier
Tipi
Kamion
Viti
2005
Disponojme pjese kembimi per Vario-Atego -Sprinter Cel. : 0692161900 / 0692535831
Tirane
Blejm makina per pjes kembimi, KRYESISHT: Volksvagen-Golf-Audi-Pasat etj!! me dhe pa dokumenta, te rregulta dhe te aksidentuara.🤗🖐🖖✍Autoservis...
Tirane
Cmimi Euro
34
Refraktometër 32% Brix Cel. : 0696502247
Tirane
Cmimi Euro
100
Shitet centralino e perdorur per c class w203 Cel. : +355692224055
Tirane
Cmimi Euro
16
Veshje Timoni me gure dekorative diamant, teper komode dhe e rehatshme, i jep nje pamje mahnitese makines suaj, Ne gjendje ngjrat: e...
Durres
Cmimi Euro
44
Mbulesa per te gjitha llojet e makinave ngjyra gri. 🔵Mbulesa ka shtrese te brendshme pambuku per te mbrojtur bojen e makines, eshte cope e trashë...
Durres
Cmimi Euro
22
🔵Mbulesa per te gjitha llojet e motorrcikletave ngjyra gri. 🔵Ne masa te ndryshme, identike si ne foto. 🔵E mbron motorrcikleten tuaj nga shiu...
Durres
Cmimi Euro
22
🔵Mbulesa per te gjitha llojet e motorrcikletave ngjyra gri. 🔵Ne masa te ndryshme, identike si ne foto. 🔵E mbron motorrcikleten tuaj nga shiu...
Tirane
Tipi
Viti
2009
Cmimi Euro
75
Kasetofon Volkswagen touran sme kujtohet kodi per makinat e tjera se tek i imi hapet. Cel. : 0684108407
Back
Top