• VENDE PUNE AGJENTE IMOBILIAR

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
Gjuha
  1. anglisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
MORINA REAL ESTATE


MORINA REAL ESTATE është duke zgjeruar stafin me agjentë imobiliarë.

Çdo individ që e ndien veten energjik, ambicioz dhe të gatshëm për të punuar në grup, është i ftuar që ti bashkohet skuadrës tonë.

KERKOHET

-Te keni mbaruar shkollen e larte Bachelor/Master.
-Bashkepunues dhe te pelqej punen ne ekip.
-Energjik/e dhe ambicioz/e.
-Aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi.
-Te dije te perdor programet baze kompjuterike.

Mosha e preferuar mbi 23 vjec.
Pagesa me perqindje

📍 Adresa: Rruga e Dibres, Farmacia 10 te Kompleksi Arlis
📞📲 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne WhatsApp 0692040544

Ju mirepresim !
 


Apply WhatsApp
Back
Top