• Tirane, shitet Vile 3 Katshe Kati 0, 410 m² 540.000 Euro (SELITE)

Cmimi Euro
540000
Zona/Rruga : SELITE

SHITET VILE TRE KATESHE
~TEK BLLOKU I VILAVE NE SELITE
~SIPERFAQE NDERTIMI 410M2
~ TRUALL 270M2
~ 3 KATE + BODRUM DHE GARAZHD
~PERPARA AMBJENT ME GJELBERIM
~PUNIME EXTRA MODERNE
~E ORGANIZUAR ME DY HYRJE ( Mund te perdoret nga 2 familje, menaxhohet per Qera pjeserrisht ose e gjitha )
~ SIPERFAQJA E KATIT 0 PERDHE 116 M2
~SIPERFAQJA E KATIT TE PARE 126 M2
~SIPERFAQJA E KATIT TE DYTE 126M2
~SIPERFAQJA E BODRUMIT 42.16M2 ~ TE BLLOKU E VILAVE NE SELITE
~ ME HIPOTEKE ~ CMIMI 540.000 EURO KONTAKTONI 0676722221 V600

Cel. : 0676722221
 


Contact WhatsApp
Back
Top