• Tirane, shitet Vile 3+1+BLK Kati 0, 144 m² 1.200.000 Euro (PASKUQAN)

Cmimi Euro
1200000
Zona/Rruga : PASKUQAN

SHITET TRUALL + VILE 2 KATESHE TE KODRA KUQE, PASKUQAN
SIPERFAQE TRUALLI 7350M2
~VILE 2 KATESHE ME SIPERFAQE NETO 144M2 E PABANUAR ME PARE
~KATI 1 KA HOLL NDENJE,1 DHOME ,LAVANDERI,TUALET ME DRITARE DHE VERANDE
~KATI 2 ME KORRIDOR SHOERNDARES, 2 DHOMA GJUMI ,TUALET DHE BALLKON
~SISTEM KONDICIONIMI DAIKIN
~PANEL DIELLOR
~TRUALLI I RRETHUAR ME MURE BETONI DHE RRJETE
~PORTE AUTOMATIKE
~OBORRI DHE RRUGICAT ME PLLAKA TROTUARI
~MAGAZINE 15 M2
~DISTANCE NGA BULEVARDI RI 2KM
~CMIMI 1.200.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
B500


Cel. : 0676722221
 


Contact WhatsApp
Back
Top