• Tirane, shitet Vile 2+1 Kati 0, 400 m² 165.000 Euro (selite)

Cmimi Euro
165000
Zona/Rruga : selite

SHITET VILE
~2 KATE
~SIPERFAQE TRUALLI 400M2
~SECILI KAT 130M2
~KATI I DYTE 2+1+2 BALLKONE
~MUNDESI ZHVILLIMI PER 4 KATE
~I MOBILUAR VETEM KATI I DYTE
~ME HIPOTEKE
~OBORR ME GJELBERIM DHE PEME FRUTORE
~GJENDJA SHUME E MIRE
~ZONE E QETE
~SELITE,500M NGA UNIVERSITETI MARIN BARLETI
~CMIMI 165.000 EURO
~KONTAKTONI 0676722221
K200


Cel. : 0676722221
 


Contact WhatsApp
Back
Top