• Tirane, shitet Scooter Vespa Lx 125 Viti 2007, 1.600 Euro

Tirane
Tipi
Scooter
Viti
2007
Cmimi Euro
1600
Ngjyra.....: blu

Shitet Vespa Lx 125 cc (ngitet me patentë makine).
Viti 2007 / Gjëndje të mirë motorrike / Disa probleme vizuale siç duken në foto / Xham i madh dhe baule / Kolaudim i paguar për 2 vjet.
Çmimi 1600 euro.
Kontakt whatsapp!

Cel. : 0695224393
 


WhatsApp
Back
Top