• Tirane, Shitet Karroce Ortopedike Profesionale 17.000 Leke

Tirane
Cmimi Euro
170
Shitet Karroce Invaliditeti me mbeshtetese,per cdo moshe ,per peshe deri 100kg.E pershtatshme per Persona qe duan Rekuperim te shpejt per te ecur ,pas nje demtimi Fizik.
Karroca eshte e re ,dhe Shitet me Cmim Okazion ,per vetem 17.000 all.
Te interesuarit te kontaktojne : 0696664966

Cel. : 0696664966
 


WhatsApp
Back
Top