• Tirane, shitet biznesi rrobaqepesi 7.000 Euro (Ardeno)

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 QTU | Kashar | Casa Italia
Cmimi Euro
7000
Zona/Rruga : Ardeno

Per arsye emigrimi shitet biznesi rrobaqepesi . E kompletuar me makina qepse industriale ne gjendje shum te mire pune hekur hekrosje me gjith tavolin origjinale , fustane me qera , tavolin prerje dhe te gjitha aksesoret e rrobaqepsis Rrobaqepsia eshte ne nje zone te populluar dhe ka klientelen e saj .
Cmimi 7000 euro i diskutueshem , ambienti i rrobaqepsise eshte 90 m katrore dhe qeraja mujore eshte 20 000 leke te reja por nese doni mund ta trasnferoni edhe gjetke .
Cel. : +355683296280
 


WhatsApp
Back
Top