• Tirane, Shitet Biznesi Parukeri! Kati 1, 27 m² 7.000 Euro

Tirane
Cmimi Euro
7000
Shitet Biznesi Parukeri!

Siperfaqe totale: 27,26m2

Biznesi perfshin:
2 poltrone
1 lavatest
1 krevat depilimi.
3 pupa.
1 divan
1 tavoline thonjsh.
Rafte xhami te ngjitura ne mure
2 paisje pedikyri
2 furra per thonjte
2 tharese
2 pjaster
1 marshe

Nese deshironi te blini biznesin eshte e perfshire dhe pjesa e ambientit me qira 30,000 Leke te Reja Bruto ne Kashar.
Me dokumentacion te rregullt pronesie!

Per me shume informacion ose nje vizite, na kontaktoni!

Cel. : 0686050025
 


WhatsApp
Back
Top