• Tirane, Shitet biciklete per djem 24-she 14.000 Leke

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
140
Shitet biciklete per djem 24". libri, frenat dhe marshat janw nderruar para 4 muajsh

Cel. : 0684045771
 


WhatsApp
Back
Top