Bicikleta

Mountainbike, Citybike, Trekkingbike, Roadbike, E-BIKE, pajisje & pjese kembimi...

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
400
Shitet bicikletë "CUBE" 28-she. Prodhim gjerman. Ne gjendje shumë të mirë, vetëm dy muaj e përdorur Cmimi 40.000 lekë - i diskutueshëm Cel...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Ekspozita | Gjykata
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
3000
Pinarello: T-700 Prince- Disc High strength carbon Fiber, per ciklokros *3000 Euro* Cel. : 0692062443
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Ekspozita | Gjykata
Tipi
biciklete
Forma
Ciklistike
Cmimi Euro
3500
Biciklete Kursi *Mazza Lab Obsession. Super Karbon cpecial. *Control tech *E personalizuar *Prodhim vetem me porosi -Ndrrrimi i marrshave me tac...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Ekspozita | Gjykata
Tipi
biciklete
Forma
Mountainbike
Cmimi Euro
4000
*Mauntinbike *Specialized (Amerikane) *Full Karbon *Tre Amortizator *Profesionale *Me 11 Korona *Super Amortizim *Per te gjitha rruget, malore...
Tirane
Tipi
Skuter Elektrik | Electric Scooter
SHITET Skuter Elektrik I Perdorur Cel. : 0686427679
Tirane
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
850
CUBE CROSS IBRIDO Pro Allroad 500 Telaio: Superlite in alluminio, Comfort, staffa in fusione per gravità, doppio spessore, solo disco Misura Uomo...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Tipi
biciklete
Forma
Citybike
Cmimi Euro
350
Biciklete Cube ‘28, madhesia e trupit M, materiali alumin superlite, goma e perparme me sustacion sr suntour, sistemi i frenimit vaj mineral ryde...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Rr. Bardhyl | Siri Kodra | Riza Cerova
Tipi
per meshkuj
Forma
Citybike
Cmimi Euro
350
Biciklete Cube ‘28, madhesia e trupit M, materiali alumin superlite, goma e perparme me sustacion sr suntour, sistemi i frenimit vaj mineral ryde...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
100
Shes biciklete 26'' ne gjendje te mire, me kosh para. ngjyre lejla me blu Cel. : 0682520075
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Yzberisht | Misto Mame
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
130
shiten Dy bicikleta te njejta,njera ngjyre blu dhe tjetra ngjyre e kuqe. jan te perdorura nga nje muaj sejcila. nese blihen te dyja cmimin e kane...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Yzberisht | Misto Mame
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
130
shiten Dy bicikleta te njejta,njera ngjyre blu dhe tjetra ngjyre e kuqe. jan te perdorura nga nje muaj sejcila. nese blihen te dyja cmimin e kane...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Cmimi Euro
60
Kasket Motorri 60mij lek masa XL Mund te na kontaktoni dhe ne WhatsApp 0672411000 Cel. : 0672411000
Tirane
Tipi
biciklete elektrike
Forma
E-BIKE
Cmimi Euro
800
Ngjyra.....: e bardhe Biciklete elektrike e ardhura nga Gjermania, marka LIQBike, motorr Bosch, me kater shpejtesi: Eco, Tour, Sport dhe Turbo...
Fier
Tipi
biciklete
Forma
Mountainbike
Cmimi Euro
300
Cel. : 0697587103
Fier
Tipi
biciklete
Forma
Mountainbike
Cmimi Euro
90
Cel. : 0697587103
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
40
Biciklete me pjese Shimano origjinale. Ne gjendje shume te mire, shitet per arsye mos perdorimi. Cel. : 0696098900
Fier
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Vore
Tipi
biciklete
Forma
BMX
Cmimi Euro
80
Cel. : 0697587103
Fier
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Vore
Tipi
biciklete
Forma
Ciklistike
Cmimi Euro
250
Cel. : 0697587103
Fier
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Vore
Tipi
biciklete
Forma
Ciklistike
Cmimi Euro
250
Cel. : 0697587103
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Tipi
per meshkuj
Forma
Citybike
Cmimi Euro
350
Biciklete Cube ‘28, madhesia e trupit M, materiali alumin superlite, goma e perparme me sustacion sr suntour, sistemi i frenimit vaj mineral ryde...
Durres
Cmimi Euro
300
Skuter xiaomi Pro 2 Shpejtesia: 25 km/h Distance: 45 km 30,000 leke 0693404547
Durres
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
340
Ngjyra.....: gri e erret Amortizator suntour Trupi alumin, dopjo disk Goma Continental me refleks Sistemi frenimit me alkol Pjeset Shimano 340...
Durres
Tipi
biciklete
Biciklete italiane, per femije 4-12 vjec 7,500 leke Cel. : 0693404547
Tirane
Tipi
Cmimi Euro
350
Ngjyrat e bardhe dhe e zeze. Biciklete fitnesi Spin gjendje e re e paperdorur. Follow ne Instagram...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Rr. Bardhyl | Siri Kodra | Riza Cerova
Tipi
per meshkuj
Forma
Citybike
Cmimi Euro
300
Biciklete Cube ‘28, madhesia e trupit M, materiali alumin superlite, goma e perparme me sustacion sr suntour, sistemi i frenimit vaj mineral ryde...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Tipi
per meshkuj
Forma
Citybike
Cmimi Euro
350
Cel. : 0695169864
Tirane
Cmimi Euro
101
Shitet super bicklete 19 tshe.100€ Cel. : 355692175998
Tirane
Tipi
Cmimi Euro
250
Xiaomi pro 2 I pa perdor I RI tel +355 68 256 3459 250 I diskutushem
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Fusha Aviacionit
Tipi
Skuter Elektrik | Electric Scooter
Cmimi Euro
350
Blerë në Itali, shumë pak i përdorur, i ruajtur në shtëpi, shitet për arsye mospërdorimi. I sapo kontrolluar në pikë servisi, i gatshëm për provë...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Rr. Bardhyl | Siri Kodra | Riza Cerova
Tipi
biciklete
Forma
Ciklistike
Cmimi Euro
250
Shitet Biciklete. Cel. : +355 69 688 7877
Back
Top