• Tirane, shitet Biçikletë Origjinale Adidas 10.000 Leke

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
Cmimi Euro
100
Ngjyra.....: e zeze

Biçikletë Origjinale Adidas

shitet per femra me marshe dhe mjaft e lehte & e shpejte.

Cmimi : 10.000 leke

Kontakto: +355 69 677 7390
Blerje e zgjuar 👍
 


WhatsApp
Back
Top