• Tirane, shitet bar-resorant Kati 3, 6.000 m² 2.500.000 Euro (Rr SH 56)

Cmimi Euro
2500000
Zona/Rruga : Rr SH 56

KJO PRONE KAQ UNIKE ËSHTË INVESTUAR DHE MOBILUAR DERI NË DETAJET MË TË VOGLA PËR T'I DHËNË KËTIJ RESTORANTI NJË PAMJE UNIKE DHE TË RALLË. AMBIENTI ESHTE I INVESTUAR ME DETAJE GJITHASHTU KA BAR DHE MAKINERI MJAFT CILËSORE, ME NJË KUZHINE TË INTEGRUAR DQË E BËN TË PËRSHTATSHËM PËR TË GJITHA LLOJET E EVENTEVE.
Prona ka ashensor te cilesise me te larte. Përreth pronës mund të gjeni pemë dhe fruta me mundësi për të krijuar ose rritur sipas dëshirës suaj. Biznesi eshte zhvilluar duke u kujdesur per emrin e markës si dhe vetë strukturën. Kjo pronë dhe biznes unik eshte nje mundesi ideale biznesi. Kati i dytë mund të shndërrohet në dhomë dhe mund të bëhet lehtësisht një Bujtinë apo Hostel me akomodime për pushime në fundjavë me fjetje dhe mëngjes.


Zona e parkimit përshtatet për 40-50 automjete, është e ndriçuar mirë, me gjeneratorin/transformatorin më të mirë të industrisë dhe pus për furnizim me ujë 24/7 me sistem filtri, si dhe panele diellore, madje ka edhe shesh lojërash për fëmijë. Vetëm pamjet vlerësohen si më të mirat në zonë duke i dhënë asaj një atmosferë avantazhi dhe prestigji.
PER ME SHUME INFORMACION ME KONTAKTONI!


Cel. : 0693986264
 


WhatsApp
Back
Top