Ambjente biznesi ne shitje

Objekte biznesi komerciale - dyqane, zyre, lokal, bar-resorant, magazine, hotel, objekte industriale

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
100 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
650000
SHITET AMBIENT KOMERCIAL ~ 100 M2 ~ KATI 0 ~ FASAD XHAMI 32 METRA ~ BUZE RRUGES KRYESORE ~ RRUGA HOXHA TAHSIM , PAZARI I RI ~ CMIMI 650.000 EURO...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Siperfaqja m²
140 m²
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
400000
Zona/Rruga : SHALLVARET SHITET AMBIENT BIZNESI/ ZYRA ~ OPEN SPACE ~ FASADE XHAMI ~SIPERFAQE 140 M2 ~KATI 1 ~ 2 TUALETE ~ GJENDJA E RE ~ BUZE...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Siperfaqja m²
83 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
498000
Zona/Rruga : RRUGA E KAVAJES SHITET AMBIENT KOMERCIAL ~ 83.3 M2 ~ KATI 0 ~ FASAD XHAMI 4.5 METRA ~ LARTESI 5 M ~ BUZE RRUGES KRYESORE ~ RRUGA E...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Concord Center | 5 Maji
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
47 m²
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
130000
Zona/Rruga : Rruga 5 Maji Dyqan në shitje në një nga qendrat tregtare më të njohura të kryeqytetit. Qëndra ndodhet në një kompleks rezidencial...
Korce
Tipi
hotel
Siperfaqja m²
700 m²
Cmimi Euro
1200000
Okazion!!! Shitet Hotel Bar Restorant Alfa ne Korce. Hoteli ka nje siperfaqe totale 700 m2 me 3 kate dhe perbehet nga: - Restorant, - Bar, -...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
108 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
1080000
SHITET DYQAN ~108 M2 ~ BUZE RRUGES KRYESORE NE QENDER TE TIRANES ~KATI 0 ~PRAN KAFE FLORES ~ME NJE TUALET ~ E REGJISTRUAR NJESI NE HIPOTEKE ~ NE...
Vlore
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
hotel
Siperfaqja m²
800 m²
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
1800000
Hoteli ndodhet në brezin e parë të ndërtimeve me Pamje nga Deti në Lungomare, Vlorë. Informacion mbi Hotelin: * Ndërtim i Ri * Strukturë 3 Kate *...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Selite | Kodra e Diellit
Siperfaqja m²
225 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
420000
Zona/Rruga : Selite Pronat janë bodrum me sipërfaqe 225.4 m2, njësi me sipërfaqe 127.6 m2 dhe 31.3 m2 të cilat ndodhen në Selitë, Tiranë. Pronat...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
hotel
Siperfaqja m²
720 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
700000
Qendra e Konferencave Habíb ndodhet rreth 20km nga Tirana, në luginën e bukur të fshatit Pezë e Madhe, pranë rrugës automobilistike Pezë-Grecë...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Myslym Shyri | Drejtoria Policise
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
84 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
650000
Zona/Rruga : Rr. Myslym Shyri Shitet dyqan në rr Myslym Shyri Tirane me sip. 90 m2 me hipotek. Dyqani aktualisht eshte i dhene me qera 2600...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
hotel
Siperfaqja m²
600 m²
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
750000
Zona/Rruga : Kombinat Shes Hotel 3-kate 400 m2 truall dhe 600 m2 ndertim me 12 dhoma me parkim per 8 makina. Kati i Pare eshte bar-kafe, i Dyti...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
470 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
1600000
Shitet, Ambient Biznesi, Rruga Jordan Misja, Tiranë. Informacion mbi ambientin: • Sipërfaqja totale: 470 m2. • Kati 0. • Ndërtim i ri...
Durres
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Siperfaqja m²
51 m²
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
102000
SHITET: Ambjent/Njësi-Biznesi, me sipërfaqe 51m2, në katin 2, në një Pallat të Ri 8-katësh, në rrugën "Shoqëria Bashkimi" prane kryqëzimit me...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Xhamlliku | Oxhaku | Profarma
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
46 m²
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
125000
SHITET: Ambjent / Njësi-Biznesi, me sipërfaqe 46m2, në katin e dytë teknik, buzë Rrugës Porcelanit-Freskut / Xhanfize Keko tek kryqëzimi me...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Ministria e jashtme | Brryli
Tipi
Siperfaqja m²
41 m²
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
143500
Tirane,Shitet Njësi Biznes,ideale si investim,por & klinik,estetik,zyre etj,kat2,sip41m²,Cmim 145'000€, në blv.B.Curr",buzë Lane, 70m mbi Urën...
Korce
Siperfaqja m²
100 m²
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
500000
Shitet: Ndërtes me Truall të lirë, Sipërfaqe Ndërtesës 100m22 dhe Sipërfaqe totale Truallit 676m2 Prona përbëhet nga:-Ndërtesa 2-katëshe me...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Concord Center | 5 Maji
Tipi
lokal
Siperfaqja m²
90 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
195000
SHITET Njësi Tregtare/Lokal Bar-Kafe,me të gjitha pajisjet dhe aktivitetin, me sipërfaqe të brendshme 90m2, dhe verandë 25m2 në katin e...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
40 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
180000
SHITET DYQANI •SIPERFAQE TOTALE 40M2 •ME HIPOTEK •KATI 0 •1 TUALET •BUZE RRUGE •RRUGA NIKOLLA TUPE •PRANE LSI •MOMENTALISHT ME QERA •I...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Qyteti Studenti | Sauk
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
38 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
100000
SHITET DYQAN •SIPERFAQE TOTALE 38.78 M2 •SIPERFAQE NETO 37 M2 •KATI 0 •BOSH •PALLAT I RI •NE FAZE NDERTIMI •I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
32 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
70000
SHITET DYQAN •SIPERFAQE TOTALE 32M2 •KATI 0 •PALLAT I RI •TUALETE •I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI •ME HIPOTEK •UNAZA E RE •RRUGA MARK...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Qyteti Studenti | Sauk
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
38 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
100000
SHITET DYQAN •SIPERFAQE TOTALE 38.83 M2 •SIPERFAQE NETO 36 M2 •KATI 0 •BOSH •PALLAT I RI •NE FAZE NDERTIMI •I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
760 m²
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
266000
•SHITET GODINE BIZNESI •SIPERFAQE E TRUALLIT 760M2 •SIPERFAQE E NDERTIMIT 608M2 •5 KATESHE •OBORR •ME DOKUMENTACION TE RREGULLT •ZONE PERIFERIKE...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
94 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
329000
SHITET DYQAN •SIPERFAQE 94M2 •KATI 0 •BOSH •TUALET •ME HIPOTEK •I PERSHTATESHEM PER CDO LLOJ BIZNESI •BUZE RRUGE KRYESORE •ME FASAD XHAMI...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
220 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
850000
SHITET DYQAN •SIPERFAQE DYQANI 220 M2 •SIPERFAQE VERANDE 300M2 •LARTESI 5 M •KATI 0 •BOSH •PALLAT I RI •I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
92 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
120000
SHITET DYQAN •SIPERFAQE TOTALE 92 M2 •KATI 0 •BOSH •PALLAT I RI •I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI •RRUGA MIHAL GRAMENO •PRANE KOPSHTIT 18...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Xhamlliku | Oxhaku | Profarma
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
56 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
150000
SHITET AMBIENT BIZNESI •OPEN SPACE •SIPERFAQE TOTALE 56 M2 •VERAND NE PJESEN E PASME 24M2 •KATI 0 •PALLAT I RI •TUALET •I PERSHTATSHEM PER CDO...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Medreseja | Tregu Industrial
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
55 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
137500
SHITET DYQAN •SIPERFAQE TOTALE 55 M2 •KATI 0 •BOSH •1 TUALET •ME HIPOTEKE •RRUGA FERIT XHAJKO •PRANE ISH RESTORANT DURRESI •ÇMIMI 137.500 EURO...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
110 m²
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
600
JEPET APARTAMENT ME QERA •3+1 •SIPERFAQE 110M2 •KATI 2 •NDERTES 3 KATESHE •3 DHOMA GJUMI •1 TUALET •I MOBILUAR •21 DHJETORI •RRUGA YLBERE...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Rr. Fortuzi | Mine Peza
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
45 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
65000
SHITET DYQAN •SIPERFAQE TOTALE 45 M2 •KATI 0 •BUZE RRUGE •HAPSIRE JASHT •HIPOTEKE •RRUGA MINE PEZA •CMIMI 65.000 EURO KONTAKTO 0684447771 FELIZ...
Korce
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
126 m²
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
220000
SHITET DYQAN •SIPERFAQE TOTALE 126M2 •SIPERFAQE E CDO KATI 42M2 •2 KATE+BODRUM •BOSH •I RESTAURUAR TOTALISHT •FASADE XHAMI •TUALET •ME HIPOTEKE...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Stacioni Trenit | Zogu i Zi
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
85 m²
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
550
JEPET APARTAMENT ME QERA •2+1 •SIPERFAQE TOTALE 85M2 •KATI 2 •PALLAT I RI •ME ASHENSOR •I MOBILUAR •2 DHOMA GJUMI •1 TUALET •RRUGA FERIT XHAJKO...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
75 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
262000
SHITET AMBIENT BIZNESI •SIPERFAQE NETO 75M2 •KATI 0 •RRUGE KRYESORE •I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI •FASADE XHAMI •OPEN SPACE •LARTESIA...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
10 Rr. Durresit | Prokuroria
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
115 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
172500
SHITET DYQAN •SIPRFAQE TOTALE 115 M2 •KATI 0 •OPEN SPACE •I PERSHTATSHEM PER STUDIO LIGJORE , KLINIKE DENTARE , LABORATOR •RRUGA E DURRESIT...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Myslym Shyri | Drejtoria Policise
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
52 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
210000
SHITET DYQAN •SIPERFAQE TOTALE 52.7 M2 •KATI 0 •BOSH •PALLAT I RI •I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI •MYSLYM SHYRI •CMIMI 210.000 EURO •ME...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
77 m²
Kati
Kati 4
SHITET APARTAMENT •1+1+BLK •SIPERFAQE TOTALE 77M2 •SIPERFAQE NETO 64.8 M2 •KATI 4 •PALLAT I RI •ME ASHENSOR •ME HIPOTEKE •ASTIR •CMIMI 88.000 EURO...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Autostrada Tr.-Dr.
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
35 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
90000
SHITET DYQAN, AMBIENT BIZNESI •SIPERFAQE TOTALE 61,57 m2 •SIPERFAQE E BRENDSHME 34,46m2 •VERANDE 27.11 m2 •KATI 0 •UNIVERS CITY •CMIMI 90.000...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Stacioni Trenit | Zogu i Zi
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
234 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
820000
•SHITET DYQAN •SIPERFAQE 234.2M2 •KATI 0 •FASAD XHAMI •1 AMBJENT •1 TUALET •DRITE NATYRALE •I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI •STACIONI TRENIT...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
300 m²
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
900000
SHITET AMBJENT BIZNESI •SIPERFAQE TOTALE 300M2 •KATI 2 •TUALET •PALLAT I RI •ME ASHENSOR •ME HIPOTEK •MOMENTALISHT ME QERA •BLLOK •RRUGA...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Autostrada Tr.-Dr.
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
102 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
160000
SHITET DYQAN, AMBIENT BIZNESI •SIPERFAQE TOTALE 101.93m2 •SIPERFAQE E BRENDSHME 70.69m2 •VERANDE 31.24 m2 •KATI 0 •UNIVERS CITY •CMIMI...
Back
Top