• Tirane, shitet apartament Kati 5, 116 m² 1.320 Euro (riza cerova)

Cmimi Euro
153120
Zona/Rruga : riza cerova

SHITET APARTAMENT 2+1 +2 TUALETE, RRUGA RIZA CEROVA,TIRANË.

Sipërfaqe: 115.8 m2
Çmimi :1320 euro / m2
Vendndodhja:Rruga Riza Cerova
Apartamenti ndodhet në katin e 5-të banim.

-Kjo rezidencë është një godinë banimi dhe shërbimesh, e cila ndodhet në Rrugën “Riza Cerova”, vetem 7 min nga Sheshi Skënderbej (Qendra e Tiranës).
-Godina është në një nga zonat më të mira të kryeqytetit me ndriçim, hapësira pushimi, dhe sipërfaqe të përbashkëta për një jetë komunitare të rehatshme.
-Kjo godinë është konceptuar si një ndërtim modern me 2 kate parkimi nëntokësor.
-Plani/metritë janë të mirëorganizuara dhe me hapësira optimale.
-Fasada do të jetë e ventiluar plotësisht.Dritaret e vetratat e janë të stilit Francez me vendet e posaçme për vazo me lule për t’i shtuar elementët natyralë.
-Kangjellat dekorative dhe parapetet metalikë të ballkoneve janë projektuar si zgjidhje e veçantë arkitektonike, si edhe si element sigurie për të gjitha moshat.
-Termoizolimi realizohet nga një ndërthurje sistemesh inxhinierike të cilat së bashku arrijnë efikasitetin më të lartë.
-Dritaret plastike me dopjo xham termik, ku si izolues.
-Muret ndarëse ndërmjet apartamenteve dhe hollit të përbasthkët janë zë-izolues.
Çdo apartament është pjesë e një sistemi ventilimi bashkohor.
Ashensorët do të jenë prodhimi i standardit CE.
Tualetet vijnë të pajisura me të gjithë setin hidro-sanitare: lavaman, wc, mekanizëm me kasete, bide, pjate dushi, të pajisura me grupet e mishelatorëve,janë të veshura me pllaka majolike importi deri në lartësinë 2.4 m.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
+355 697032241




Cel. : 0697032241
 


Contact WhatsApp
Back
Top