• Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 8, 117 m² 234.000 Euro (VASIL SHANTO)

Cmimi Euro
234000
Zona/Rruga : VASIL SHANTO

SHITET APARTAMENT
~2+1+BALLKON
~2 TUALETE
~117 M2
~KATI I 8
~ME ASHENSOR
~PALLAT NË FAZË NDËRTIMI
~PERFUNDON NË MARS-PRILL 2024
~PUNIME CILESORE
~ORIENTIM DHE POZICION FANTASTIK
~ZONE E AKSESUESHME
~VASIL SHANTO
~ÇMIMI 234.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K200

Cel. : 0676722221
 


Contact WhatsApp
Back
Top