• Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 2, 98 m² 107.580 Euro (Bulevardi i Ri)

Cmimi Euro
107580
Zona/Rruga : Bulevardi i Ri

OKAZION DES Pallati me Shigjeta sjell në shitje Apartament 2+1+2 tualete me çmim OKAZION . Pozicionuar në Bulevardin e Ri të Tiranës, Rezidenca AVID ofron një sërë fasilitetesh.Çmimi: 1100 Euro/m2Vendndodhja: Bulevardi i Ri, Rezidenca AVID, TiranëSipërfaqe Totale: 97.8 m2Sipërfaqe Neto: 87.4 m2Apartamentet e rezidences kanë planimetri të rregullt,ashtu sikurse kanë edhe orientimin.Apartamentet organizohen në formë kubesh në fasadë, duke i dhënë të gjithë ndërtesës një ritëm më dinamik.Shërbimet janë menduar të jenë në katet e para ose vetëm në katin “0”. Kjo vendosje bën që shërbimet të jenë sa më të aksesueshme. Në varësi të orientimit (nga ana e rrugës apo nga ana e brendshme), janë planifikuar edhe njësitë e shërbimeve duke ju përshtatur kërkesave të kompleksit.Organizimi i Apartamentit : Apartamenti organizohet nga 1 korridor që bën shpërndarjen në sallon, i cili ka dalje në ballkon, në ambientin e gatimit dhe ngrënies, më pas në një dhomë gjumi dhe tualet dhe vazhdimin për në dhomën tjetër e cila është matrimoniale e shoqëruar me tualet të veçantë. Tipologjia 2+1+2:1 Sallon + Ambient gatimi + Ambient ngrënie1 Korridor shpërndarës2 Dhoma gjumi2 Tualete 1 Ballkon Detaje të tjera:AshensorIzolim termikIzolim akustikVetrata termike të apartamenteveHapësira midis xhamave është maksimale dhe ka mbushje me gazSistem me profilit termikApartamenti ndodhet në katin e 2-të banimi me orientim Lindje-PerëndimPranohet dhe këmbimi me makinëID:12780Për më shumë informacione ose një vizitë në prone, na kontaktoni:Kontakt: +355 69 703 2244

Cel. : +355697032244
 


Contact WhatsApp
Back
Top