• Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 0, 102 m² 172.000 Euro (“ROSE GARDEN” RESIDENCE, VETEM 5 MIN NGA TEG)

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
102 m2
Nr dhoma
2+1
Cmimi Euro
172000
Zona/Rruga : Rose Garden, Residence, TEG

“Rose Garden” Residencë është një nga komplekset më të reja të apartamenve elegante dhe plot stil, e cila do të ketë një ndërthurje të përsosur me bukuritë natyrore përreth dhe vetem 10.1 km larg qendres së Tiranës. Pozicionimi pranë Qendrës Tregtare më të madhe TEG dhe e lokalizuar në afërsi me një nga kryqëzimet më të rëndësishme, pranë Unazës së madhe dhe stacioni i autobuzave, krijon avantazh për banorët për akses në rrugët kombëtare që bën të mundur lidhjen me jugun e Shqiperisë dhe me qytetet kryesore të vendit si Elbasani, Durrësi etj.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 90 m2 (102.5 m2 bruto) + oborr, ne katin perdhe me orientimin veri-perendim. Organizohet nga ambient ndenje + kuzhinë + ngrënie, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe veranda.
Postet e parkimit fillojnë me cmimin 15,000 Euro.

Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/rose-garden-residence-vetem-5-min-nga-teg-0


Cel. : +355682050353
 


Contact WhatsApp
Back
Top