• Tirane, shitet ambjent biznesi Kati 0, 500 m² 15.000 (kombinat)

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Cmimi Euro
15000
Zona/Rruga : kombinat

Shitet, Biznesi per Lavazh, Kombinat, Tirane


Shitet Biznesi per Lavazh.
Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Kombinatit, Pranë Komisariatit nr.4
Informacion mbi Ambjentin :
• Sipërfaqja 500m2
• Kati i 0
Opsionale per qera ambjenti 170 euro.
Ndodhet në pozicion të favorshëm dhe ka klientelë të ngritur.
Për ta vizituar na kontaktoni!


Cel. : 0695610929
 


WhatsApp
Back
Top