• Tirane, shitet 5,500m² toke - 5min nga FOOTBALL REPUBLIC

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
toke
Siperfaqja m²
5500 m²
Cmimi Euro
175000
Zona/Rruga : Gurre

Shitet toke 5500m2 ne Tirane. 5min nga FOOTBALL REPUBLIC dhe 4,5km nga EQUOS resort.

Toke are, prane liqenit ne Gurre, shume e mire per investim.
Lokacioni ne maps: https://maps.app.goo.gl/XXqf4SgQbdf2inmj7?g_st=am

Cmimi 175,000€ me te gjitha dokumentat.

Cel. : +355682225465
WhatsApp Image 2022-12-10 at 13.07.35.jpg
 


WhatsApp
Back
Top